همراه ما باشید

خوردبین: به آینده پرسپولیس امیدوار شدیم

خوردبین: به آینده پرسپولیس امیدوار شدیم

پیروزی نیوز - خوردبین: به آینده پرسپولیس امیدوار شدیم

سرپرست سابق پرسپولیسی ها تاکید کرد با صحبت هایی که امروز با سرپرست جدید این تیم داشتند به ادامه حضور این تیم در کورس قهرمانی امیدوار شدند.

به گزارش پیروزی، محمود خوردبین که امروز در جلسه ای به دعوت علی پروین در محل باشگاه پرسپولیس حضور یافته بود پس از پایان جلسه درباره حضور خود گفت: جلسه امروز برای آشنایی با سرپرست جدید باشگاه بود که ایشان هم صحبت هایی کردند و امیدوار شدیم تا پرسپولیس در روند قهرمانی قرار داشته باشد. با صحبت های ایشان ما به وضعیت تیم خیلی امیدوار شدیم.

سرپرست سابق پرسپولیسی ها درباره تعطیلی و یا برگزاری رقابت های لیگ نیز گفت: به نظر من در صورتی که شیوع ویروس کرونا رو به افول نبود باید بازی ها را تعطیل کنند و قهرمان بازی ها و تیم های دارای سهمیه را به همین ترتیب که اکنون حضور دارند معرفی کنند.

خوردبین درباره کمک پیشکسوتان به حل مشکلات مالی پرسپولیس بیان کرد: طبیعتا پیشکسوتان از نظر مالی نمی توانند کاری کنند و باید به عنوان ریش سفید پادرمیانی کنند که آن هم با توجه به خارجی بودن اغلب طلبکاران پرسپولیس، پیشکسوتان نمی توانند کاری کنند. البته امروز با صحبت هایی که انجام شد امیدوار شدیم تا انشالله این مشکلات نیز بر طرف شود.

او درباره رضایت خود از بازیکنان خارجی پرسپولیس گفت: البته من نباید راضی باشم. کادرفنی تیم باید راضی باشند که آن ها هم می دانم راضی نیستند

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه