همراه ما باشید

درخشان: پرداخت بدهی‌های پرسپولیس خبر خوبی است

درخشان: پرداخت بدهی‌های پرسپولیس خبر خوبی است

پیروزی نیوز - درخشان: پرداخت بدهی‌های پرسپولیس خبر خوبی است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس پرداخت بدهی‌های این تیم را خبر خوب جلسه امروز با سرپرست باشگاه پرسپولیس عنوان کرد.
به گزارش پیروزی، حمید درخشان درباره برگزاری جلسه پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با مهدی رسول پناه به میزبانی علی پروین اظهار کرد: اولین جلسه‌ای بود که من در خدمت رسول پناه بودم و در این جلسه درباره مشکلات و بدهی‌های باشگاه پرسپولیس صحبت‌هایی مطرح شد و برنامه‌هایی باشگاه برای پرداخت بدهی‌ها دارد. خوشبختانه یک خبر خوبی بود که بتوانند بدهی‌ها را بدهند.

درخشان درباره اینکه فقط وعده پرداخت بدهی‌ها را می‌دهند و اجرایی نمی‌کنند، گفت: من فکر می‌کنم که اوایل کار رسول پناه پرداخت بدهی‌ها اجرایی شده است و پول به بازیکنان پرداخت کردند. به هر حال دسته بندی کرده بودند که همه مشکلات را یک به یک حل کنند و به نظرم رسول پناه می‌تواند در پرسپولیس موفق شود. من در جلسه امروز گفتم که رسول پناه به تنهایی نمی‌تواند مشکلات را حل کند و باید همه دست به دست هم بدهند و به سرپرست پرسپولیس کمک کنند، چون بار سنگینی بر دوش او قرار دارد و مسئولیت سختی را برعهده گرفته است. انتظار تماشاگران از همه بیشتر است و همه ما باید کمک کنیم، چون سربلندی پرسپولیس برایمان مهم است و به دنبال شخص نیستیم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه خصوصی سازی سرخابی‌ها شعار است یا این دفعه این اتفاق رخ می‌دهد، گفت: من فکر می‌کنم تاکنون خصوصی سازی سرخابی‌ها شعار بوده است و امیدوارم از این به بعد بتوانند این موضوع را عملی کنند و پرسپولیس و استقلال خصوصی شود. به نظرم اگر این ۲ باشگاه خصوصی شوند بار مسئولیت شان از دولت برداشته می‌شود و اجازه بدهند که خودشان این ۲ باشگاه را اداره کنند. معتقدم باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال توانایی اداره خود را دارند، اما نباید ۲ پهلو صحبت کنند و قطعا اعلام کنند که فروشنده هستند و مطمئن باشند که پرسپولیس می‌تواند روی پای خود بایستاد.

وی درباره اینکه شرکت پیشکسوتان پرسپولیس برای خرید باشگاه پرسپولیس اقدام می‌کند، گفت: صددرصد اقدام می‌کند و من مطمئن هستم که شرکت پیشکسوتان می‌تواند این کار را انجام بدهد.

درخشان درباره دعوای قلعه نویی و پیروانی بیان کرد: به نظرم هر ۲ نفر قابل احترام هستند و هر کدام از آن‌ها در لباس بازیکنی و مربیگری به فوتبال ایران خدمت کردند. معتقدم این مسائل نباید پیش بیاید، چون فوتبال لطمه می‌خورد. مطمئن هستم که این مشکلات هر چه زودتر حل می‌شود و قلعه نویی و پیروانی قابل احترام برای فوتبال ملی کشورمان هستند و امیدوارم مسائل به وجود آمده مرتفع شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه