همراه ما باشید

حیدری: سپاهان داخل و خارج زمین به پرسپولیس باخت

حیدری: سپاهان داخل و خارج زمین به پرسپولیس باخت

پیروزی نیوز - حیدری: سپاهان داخل و خارج زمین به پرسپولیس باخت

کاپیتان پیشین پرسپولیس در خصوص تایید رای بازی سپاهان و پرسپولیس از سوی کمیته استیناف فدراسیون، نظر جالبی دارد.

به گزارش پیروزی، سپهر حیدری درباره اینکه کمیته استیناف روز گذشته (دوشنبه) رای کمیته انضباطی را در خصوص بازی جنجالی سپاهان و پرسپولیس تایید کرد و نتیجه آن را به طور رسمی ۳ بر صفر به سود پرسپولیس اعلام شد به ایرنا گفت: فکر می‌کنم حق به حق‌دار رسید. پرسپولیس برای بازی به اصفهان رفته بود و این سپاهان بود که به زمین نیامد. به نظر من ترسوها همیشه بازنده هستند، چه داخل زمین چه بیرون از زمین. تیمی که ترسو بود هم در داخل زمین باخت و هم بیرون زمین. پرسپولیس تیمی است که هم قدرت دارد و هم با لیاقت است و البته شایسته کسب قهرمانی این فصل.

وی در واکنش به اینکه برخی مخالفان پرسپولیس مدعی هستند که این تیم با کمک وزیر ورزش قهرمان لیگ می‌شود، گفت: این حرف خنده‌داری است، مگر وزیر ورزش آمده برای پرسپولیس گل زده است؟ اتفاقاً خیلی مواقع وزارت ورزش بیشتر از پرسپولیس به استقلال کمک کرده است. اینها بهانه‌جویی است و می‌خواهند قهرمانی ‌پرسپولیس را زیر سوال ببرند. آقایان نمی‌توانند قبول کنند که پرسپولیس بهترین تیم ایران است و اگر مشکلات مالی حل شود، حالا حالاها قهرمان می‌ماند.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه به نظرش لیگ برتر امسال باید چه سرنوشتی داشته باشد، تاکید کرد: لیگ برتر است نه بازی‌های مدارس که به هر بهانه آن را تعطیل کنیم. الان در کشوری مثل ایتالیا که تلفات زیادی به خاطر کرونا داشته، قرار است تمرینات و مسابقات شروع شود. در آلمان هم همین طور است، تیم‌ها هزینه کردند و باید حق به ح‌قدار برسد. البته در ایران بعضی‌ها از ترس اینکه پرسپولیس با اختلاف امتیاز بالایی قهرمان شود، می‌گویند لیگ تعطیل شود. من فکر می‌کنم پرسپولیس با ۱۵ تا ۱۷ اختلاف امتیاز قهرمان می‌شود.

حیدری که در کادرفنی تیم امید پرسپولیس است، درباره اینکه آیا مشکلات مالی این تیم حل شده یا خیر نیز گفت: قرارداد من با پرسپولیس سفید امضا است اما بازیکنان نزدیک ۱۶ ماه است که حقوق نگرفته‌اند. البته مدیران قول دادند که مشکلات حل می‌شود و ما هم روی قول آنها حساب می‌کنیم. بالاخره می‌دانیم که کل باشگاه مشکل مالی دارد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه