همراه ما باشید

در راستای خدمت‌ به بیماران کرونایی/ تقدیر حسن رحیمی و کمیل قاسمی از پوپک بسامی، دختر وزنه‌بردار ایرانی

در راستای خدمت‌ به بیماران کرونایی/ تقدیر حسن رحیمی و کمیل قاسمی از پوپک بسامی، دختر وزنه‌بردار ایرانی

پیروزی نیوز - در راستای خدمت‌ به بیماران کرونایی/ تقدیر حسن رحیمی و کمیل قاسمی از پوپک بسامی، دختر وزنه‌بردار ایرانی

دو آزادکار عنوان‌دار جهان و المپیک از بانوی وزنه‌بردار ایرانی که در این روزها به جای حضور در سالن تمرین از بیماران کرونایی پرستاری می‌کند، تقدیر کردند.

 

به گزارش پیروزی، پوپک بسامی، دختر ورزشکار ایرانی سال گذشته به همراه تیم ملی وزنه‌برداری زنان در مسابقات قهرمانی آسیا در چین و رقابت‌های جهانی تایلند در دسته ۵۵ کیلوگرم به عنوان نخستین زن وزنه‌بردار ایرانی روی تخته رفت. وی طی ماههای گذشته و از همان روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا ترجیح داد از صبح تا عصر به جای تمرین، به عنوان پرستار مشغول خدمت رسانی به بیماران کرونایی باشد.

 

بر همین اساس «کمیل قاسمی» قهرمان المپیک و نایب قهرمان کشتی آزاد جهان به همراه «حسن رحیمی» نفر سوم المپیک و دارنده یک مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز کشتی آزاد جهان وارد گود شدند تا از زحمات این بانوی وزنه بردار تقدیر کنند. به همین منظور این دو قهرمان نامدار کشتی در راستای ارج نهادن به زحمات سربازان سلامت که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا حضور دارند، ضمن دیدار با «پوپک بسامی» دختر وزنه بردار کشورمان که به عنوان پرستار در کنار بیماران کرونایی حضور دارد با اهدای دسته گل از وی تقدیر و تشکر کردند.

 

پوپک بسامی در حاشیه این دیدار دوستانه و امیدبخش با قهرمانان کشتی گفت: همیشه کشتی‌های کمیل قاسمی و حسن رحیمی را دنبال می‌کردم و از همان دوران علاقمند به ورزش به خصوص کشتی بودم. هم اکنون نیز بسیار خوشحالم که قهرمانان ملی کشورمان اینجا هستند و از من تقدیر کردند.

 

وی تصریح کرد: حضور این قهرمانان ملی باعث دلگرمی و انگیزه بیشتر من برای خدمت رسانی به بیماران شد. به خصوص که شاهد هستیم این قهرمانان ملی فقط در میادین ورزشی حضور پر رنگ نداشتند و مدتهاست با سفر به استان‌های محروم در حال کمک رسانی و حمایت از هموطنان نیازمند هستند.

 

کمیل قاسمی نیز در حاشیه این دیدار از پوپک بسامی جویای نحوه تمریناتش شد که این بانوی وزنه بردار کشورمان گفت: فعلاً با توجه به شیوع ویروس کرونا تمرینات زیادی ندارم و نمی‌توانم تمرینات با کیفیتی انجام دهم. البته سعی می‌کنم در این وضعیت بیشتر به بیماران خدمت کنم و امیدوارم هر چه سریع‌تر سایه سنگین این بیماری از ایران و جهان محو شود

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه