همراه ما باشید

کارگزار اسپانسری در هیاهوی اختلاف مدیران، با اختیارات بیشتر باز می گردد؟/ دور برگردان وزارت

کارگزار اسپانسری در هیاهوی اختلاف مدیران، با اختیارات بیشتر باز می گردد؟/ دور برگردان وزارت

پیروزی نیوز - کارگزار اسپانسری در هیاهوی اختلاف مدیران، با اختیارات بیشتر باز می گردد؟/ دور برگردان وزارت

باشگاه پرسپولیس عجیب‌ترین روزهای خود را پشت سر می‌گذارد، باشگاهی که ۲ ماه است مدیرعامل ندارد و هیات‌مدیره آن‌هم ۳ نفره است! در این بین مشکلاتی هم بین کارگزار اسپانسری باشگاه پرسپولیس و این باشگاه به وجود آمده که شرایط را سخت‌تر کرده است. مشکلاتی که باعث شد هفته گذشته باشگاه پرسپولیس برای فسخ قرارداد با شرکت آتیه داده‌پرداز نامه رسمی بنویسد.

در همین وانفسا اخبار عجیبی از دل باشگاه پرسپولیس بیرون می‌آید. گفته می‌شود مهدی رسول پناه رییس هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس به شکل عجیبی تغییر موضع داده و در مسیری مخالف مسیر هیات‌مدیره ۳ نفره پیش می‌رود!

رسانه‌ها اعلام کردند، سه‌شنبه جلسه‌ای بین مدیرعامل شرکت آتیه داده‌پرداز و وزیر ورزش برگزارشده و قرار بر این شده باوجود اختلاف‌های عمیق اما این قرارداد پابرجا بماند. نکته وقتی عجیب‌تر می‌شود که بدانید سه‌شنبه جلسه‌ای بین رسول پناه و مدیران آتیه داده‌پرداز در باشگاه پرسپولیس هم برگزار می‌شود آن‌هم در شرایطی که رغبتی و هاشمی در این جلسه حضور نداشته‌اند.

شواهد گویای این مساله هستند که رسول پناه شیوه تک‌روی در مدیریت باشگاه را در پیش‌گرفته و خیلی به سیاست‌های مدیران دیگر کاری ندارد. این مساله را می‌شود از جلسه رسول پناه با علی پروین و اعضای شرکت پیشکسوتان متوجه شد و البته حمایت‌های عجیب چند پیشکسوت پرسپولیس از رسول پناه!

در این بین ارتباط خوب رسول پناه با وزیر ورزش و نزدیکان وزیر هم مزید بر علت شده تا برخی افراد همچنان در باشگاه پرسپولیس قدرت داشته باشند آن هم در شرایطی که مسجل شده فقط فکر منافع خودشان هستند.

رسول پناه در شرایطی به ادامه همکاری با شرکت آتیه داده اصرار دارد که گفته می‌شود ارتباط خوب یکی از معاونان باشگاه با یکی از نزدیکان وزیر در این مساله نقش زیادی دارد. هرچه هست رسول پناه که هیچ سابقه مدیریتی ورزشی ندارد ترجیح داده تا در این روزها به‌صورت تک‌نفره باشگاه پرسپولیس را اداره کند.

ظاهراً برخی اتفاقات گذشته در حال تکرار است. روزی که انصاری‌فرد مدیرعامل بود و اعضای کنونی هیات‌مدیره جلسات مخفیانه می‌گذاشتند. یا نفراتی که در اواخر حضور ایرج عرب علنی و غیرعلنی خود را آماده نشستن بروی صندلی مدیریت می‌کردند و معادلاتی که به هم خورد. مرور اتفاقات و اخبار چند روز گذشته باعث شد تا یاد ۲ دوره مدیریت گذشته بیفتیم. حاشیه‌ها و اتفاقاتی که از سوی یکی، دو نفر پیرامون مدیرعاملان وقت ایجاد می‌شد.

 

مهدی وفامنش

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه