همراه ما باشید

سرپرست پرسپولیس پرداخت میلیاردی به بیرانوند را تکذیب کرد

سرپرست پرسپولیس پرداخت میلیاردی به بیرانوند را تکذیب کرد

پیروزی نیوز - سرپرست پرسپولیس پرداخت میلیاردی به بیرانوند را تکذیب کرد

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس ادعای رسانه‌ها درباره واریز میلیاردی به حساب دروازه‌بان این تیم را تکذیب کرد.
به گزارش پیروزی، روز گذشته برخی رسانه‌ها مدعی شدند که در زمان مدیرعاملی ایرج عرب حدود یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان به حساب علی بیرانوند واریز شده است که از آن به عنوان گاف یک‌ میلیاردی پرسپولیس در جیب بیرانوند نام بردند. در این اخبار مطرح شد که مسئولان باشگاه در محاسبه صفر‌های رقم واریزی به حساب بیرانوند یک اشتباه کوچک کردند و همین اشتباه باعث شد ۱۰ برابر مبلغ تعیین شده به حساب شماره یک پرسپولیس واریز شود و مدیر جدید هم برای پس گرفتن این پول چندان موفق نباشد.
مهدی رسول پناه، سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با پیروزی با رد ادعاهای مطرح شده، عنوان کرد:‌ بحث صفرهای اضافه، اشتباهات محاسباتی و مسائل مطرح شده درباره پرداختی میلیاردی به بیرانوند به هیچ وجه صحت ندارد.
رسول‌پناه با تاکید بر این که پرداختی به دروازه‌بان پرسپولیس نزدیک به پانزده درصد کمتر از برخی بازیکنان است، اظهار کرد: از صبوری و همراهی بیرانوند و تمام بازیکنان پرسپولیس با توجه به مشکلاتی که این روزها با آن مواجه هستیم، تشکر می‌کنم. بی‌شک تلاش همه ما رفع مشکلات مالی موجود است تا با شروع دوباره لیگ برتر، پرسپولیس به مسیر موفقیتش ادامه دهد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه