همراه ما باشید

معاون ورزشی صنعت نفت: آرامش تیم ملی اهمیت دارد ولی ما هم حق و حقوقی داریم

معاون ورزشی صنعت نفت: آرامش تیم ملی اهمیت دارد ولی ما هم حق و حقوقی داریم

پیروزی نیوز - معاون ورزشی صنعت نفت: آرامش تیم ملی اهمیت دارد ولی ما هم حق و حقوقی داریم

معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت گفت: فیفا تا ۲۸ آوریل به اسکوچیچ مهلت داد تا لایحه دفاعی خود را ارائه دهد و زمان او به پایان رسیده است.
به گزارش پیروزی، مسعود رضائیان درباره روند پرونده شکایت باشگاه صنعت نفت آبادان از دراگان اسکوچیچ به فیفا اظهار کرد: ما به دنبال آن هستیم اسکوچیچ یا هر فرد دیگری غرامت فسخ قرارداد این مربی را به ما بپردازد. از این رو نامه نوشتیم و اسناد خود را به فیفا ارائه دادیم. فیفا همین مدارک را به اسکوچیچ منعکس کرد و به او فرصت داد اسناد، مدارک و لایحه دفاعی خود را بفرستند.

وی ادامه داد: وکیل اسکوچیچ تقاضا کرده بود با توجه به شیوع ویروس کرونا در اروپا به آنها وقت بیشتری داده شود. از این رو تا ۲۸ آوریل یعنی ۴ روز قبل به آنها فرصت داده شد تا دفاعیات خود را ارائه دهند. در حال حاضر وقت‌شان تمام شده و نمی‌دانم اسکوچیچ و وکیلش چه اقداماتی کردند.

معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت اظهار کرد: قطعا اطلاعات در حال جمع‌آوری است و اتاق حل اختلاف مربوط به این پرونده اطلاعات را در اختیار قاضی قرار خواهد داد و قاضی هم بعد از بررسی پرونده رای را صادر می‌کند. اخیرا در این مورد چیزی به ما ابلاغ نشده و نمی‌دانم روند کار در چه مرحله‌ای است، ولی با توجه به مهلتی که تا ۲۸ آوریل به آنها داده بودند به طور حتم پرونده به جریان افتاده است.

رضائیان با اشاره به این که دلیلی برای مذاکره با فدراسیون فوتبال ایران در این مورد وجود ندارد گفت: ما از مذاکره بدمان نمی‌آید. به هر حال اسکوچیچ سرمربی تیم ملی است و آرامش تیم ملی برای ما اهمیت دارد، ولی ما هم حق و حقوقی داریم و همان‌طور که مربیان خارجی مختلف و مخصوصا مربیان تیم ملی از فدراسیون شکایت می‌کنند و به حق و حقوق‌شان می‌رسند ما هم باید به حق‌مان برسیم. فیفا مذاکره پذیر نیست. آنها می‌گویند یا پول را بدهید یا توافق کنید.

وی در پایان در مورد قسمت دوم پرداختی‌های بازیکنان صنعت نفت در سال جدید تاکید کرد: هنوز منابع مالی تامین نشده است. بخش دوم پولی که قرار بود به ما پرداخت شود به دست‌مان نرسیده است. از این رو فعلا نمی‌توانیم به بازیکنان پول بدهیم، ولی جای نگرانی نیست و از نظر من این مشکل حل می‌شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه