همراه ما باشید

کلهر: تعطیلی لیگ تصمیم اشتباهی است

کلهر: تعطیلی لیگ تصمیم اشتباهی است

پیروزی نیوز - کلهر: تعطیلی لیگ تصمیم اشتباهی است

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است تعطیلی لیگ برتر فوتبال تصمیم بسیار اشتباهی است و به فوتبال ایران لطمه می‌زند.

به گزارش پیروزی، محمود کلهر درباره درخواست برخی تیم‌های حاضر در رقابت‌های لیگ برتر برای لغو این مسابقات به ایرنا گفت: تعطیلی رقابت‌های لیگ اشتباه بزرگی است و برخی تیم‌ها بی انگیزه خواهند شد. تیم‌هایی درخواست تعطیلی رقابت‌ها را داده‌اند که از این مساله سود می‌برند اما فراموش نکنید که با این کار فوتبال ایران لطمه خواهد خورد. امیدوارم مسوولان برگزار کننده مسابقات ادامه لیگ را با شرایط مناسب در دستور کار قرار دهند.

وی با اشاره به شرایط این باشگاه، گفت: متاسفانه وضعیت مدیریت باشگاه مشخص نیست و رسول‌پناه به عنوان سرپرست کارها را دنبال می‌کند. او باید از مشاوران قوی در کنار خود بهره ببرد. مدیران باشگاه پرسپولیس باید از پیشکسوتان بی‌حاشیه در کنار خود استفاده کنند تا راه درست را بیاموزند.

کلهر تاکید کرد: امیدوارم هرچه سریعتر مدیرعامل باشگاه انتخاب شود و این فرد مورد حمایت پیشکسوتان و هواداران قرار گیرد. برای انتخاب مدیرعامل روزهای مهمی را از دست دادیم و دیگر نباید معطل کرد. امیدوارم فردی مدیرعامل باشگاه شود که پرسپولیس را درآمدزا کند.

این پیشکسوت عنوان کرد: امروز فوتبال نیاز به مدیرانی دارد که از نظر اقتصادی قوی باشند. متاسفانه بعضی بازیکنان بی‌کیفیت در گذشته جذب این تیم شدند و امروز بدهی‌های زیادی را روی دوش باشگاه گذاشته است. ای کاش مدیران باشگاه به جای استفاده از بازیکنان خارجی بی‌کیفیت کمی به فکر تقویت آکادمی‌های خود باشند

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه