همراه ما باشید

وزارت بهداشت: لیگ تا ۷ خرداد قطعا تعطیل

وزارت بهداشت: لیگ تا ۷ خرداد قطعا تعطیل

پیروزی نیوز - وزارت بهداشت: لیگ تا ۷ خرداد قطعا تعطیل

معاون مرکز سلامت وزارت بهداشت تاکید کرد مسابقات فوتبال تا پایان ماه مبارک رمضان برگزار نمی‌شود.

به گزارش پیروزی، گمانه‌زنی‌های زیادی درباره آغاز دوباره مسابقات لیگ برتر طی هفته‌های آینده شنیده می‌شود، اما تاکنون ستاد ملی مبارزه با کرونا موضع رسمی خود در این باره را اعلام نکرده است.

کیانوش جهانپور، سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در این باره می‌گوید: در پروتکل آمده که در شرایط فعلی مشاغل یا صنوف کم‌خطر یا ضروری می‌توانند بازگشایی شوند. من اما ندیدم که باشگاه‌های حرفه‌ای ورزشی، جزء پروتکل‌هایی باشند که مجوز بازگشایی دارند.

محسن فرهادی، معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت و مسؤول تدوین پروتکل‌ها هم با تأیید این موضوع اعلام کرده قرار بر این شد بعد از ۷ خرداد بازنگری و کارشناسی صورت بگیرد و در این زمینه تصمیم‌گیری شود، اما تا این لحظه هیچ تصمیمی مبنی بر ممنوعیت یا راه‌اندازی دوباره بازی‌ها گرفته نشده و تا بعد از ماه مبارک رمضان این اتفاق نخواهد افتاد.

با این وجود در شب‌های ماه رمضان نباید منتظر برگزاری مسابقات فوتبال باشیم، اما در صورتی که طی روزهای آینده ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره زمان شروع بازی‌ها تصمیم‌گیری کند و مجوز آغاز لیگ را بدهد، احتمالا تیم‌ها نیز تمرینات‌شان را نهایتا تا یک هفته آینده از سر بگیرند

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه