همراه ما باشید

فنایی: نمی‌شود تا کشف داروی کرونا فوتبال تعطیل شود

فنایی: نمی‌شود تا کشف داروی کرونا فوتبال تعطیل شود

پیروزی نیوز - فنایی: نمی‌شود تا کشف داروی کرونا فوتبال تعطیل شود

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر این که مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و مقدماتی جام جهانی به زودی برگزار می‌شوند، اظهار کرد: در این شرایط لیگ هم باید به پایان برسد.

به گزارش پیروزی، داوود فنایی درباره این که در صفحه اجتماعی خود از آغاز تمرینات تیم‌ها تا پایان هفته جاری خبر داده بود به تسنیم گفت: من با توجه به صحبت‌های رئیس جمهور که اعلام کرد اماکن ورزشی از اواخر اردیبهشت باز خواهند شد و خبرهایی که از گوشه و کنار شنیده بودم آن استوری را گذاشتم که البته چند ساعت بعد خلیلیان اعلام کرد تا بیستم اردیبهشت قرار نیست مجوز آغاز تمرینات تیم‌ها صادر شود.

وی درباره نظرش در مورد برگزاری یا عدم برگزاری ادامه لیگ بیان کرد: آنچه مسلم است برای همه ما اولویت سلامتی است. تصمیم‌گیرندگان اصلی در این زمینه وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با ویروس کرونا هستند و آنها قطعاً برای هر تصمیمی عواقب آن را هم در نظر می‌گیرند. فقط امیدوارم هر تصمیمی که قرار است اتخاذ شود هر چه زودتر عملی شود تا همه ما تکلیف خود را بدانیم. هر چند احساس من این است که لیگ ادامه پیدا خواهد کرد. مثل خیلی از لیگ‌های معتبر دنیا که قرار است با تأخیر به پایان برسند. نمی‌شود لیگ را در همین جا تمام کرد و به هر شکلی و هر زمانی باید به پایان برسد.

فنایی افزود: آنهایی که اصرار به تعطیلی لیگ دارند حتماً فراموش کرده‌اند که لیگ قهرمانان آسیا و بازی‌های مقدماتی جام جهانی در همین دو سه ماه آینده قرار است برگزار شوند. الان لیگ را تعطیل کنیم برای فصل بعد چه خواهیم کرد که زمان آن هم سه ماه دیگر فرا می‌رسد؟ آیا تا آن موقع واکسن کرونا ساخته خواهد شد؟! درستش این است که با رعایت موارد بهداشتی لیگ را برگزار کنند. هر چند که همه ما موظفیم موارد بهداشتی را در زندگی شخصی خود رعایت کنیم. هر فردی باید خودش به فکر خودش باشد و قرار نیست همه چیز را به جامعه و مسئولان ربط دهیم.

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: ما اهالی فوتبال چه بخواهیم و چه نخواهیم باید این چالش را پشت سر بگذاریم تا در نهایت راه مقابله با ویروس کرونا با کشف واکسن آن پیدا شود. نمی‌شود تا آن زمان فوتبال را تعطیل کرد، چرا که شغل و درآمد ما از این راه است و با تعطیلی بازی‌ها هم ویروس کرونا از بین نخواهد رفت. جامعه هم پذیرفته است که به هر شکلی با این ویروس کنار بیاید و در این راه باید با رعایت فاصله اجتماعی و دیگر موارد بهداشتی مراقب سلامتی خود باشیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه