همراه ما باشید

طاهری: گرشاسبی ارزش شکایت کردن ندارد

طاهری: گرشاسبی ارزش شکایت کردن ندارد

پیروزی نیوز - طاهری: گرشاسبی ارزش شکایت کردن ندارد

مدیرعامل اسبق پرسپولیس در مورد جدال لفظی با مدیر دیگر این باشگاه روی آنتن زنده توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش پیروزی، در دوران تعطیلی مسابقات فوتبال شاهد بازشدن دوباره پرونده‌های مربوط به سال‌های قبل هستیم و در این میان هر روز یک جدال لفظی میان چهره‌های فعال در این رشته ورزشی در رسانه‌ها مطرح می‌شود. حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل سابق پرسپولیس در برنامه زنده تلویزیونی صحبت‌هایی در مورد جدایی برانکو مطرح کرد و لابه‌لای آنها حرف‌هایی علیه علی اکبر طاهری بر زبان آورد که باعث شد وی روی خط بیاید و طرفین به جدال لفظی بپردازند.

طاهری درباره بحثی که میان او و گرشاسبی شکل گرفته اظهار کرد: من نمی‌دانم چرا در حالی که از این موضوع مدت‌ها گذشته و همه هم می‌دانند ماجرا چه بوده باز هم صحبتش مطرح می‌شود و کسانی که خودشان مقصر هستند در قامت مدعی ظاهر می‌شوند. خود برانکو و صحبت‌هایش در مورد جدایی از پرسپولیس در این مورد فصل الخطاب است و دیگر جایی برای توضیح باقی نمی‌ماند. برانکو خودش اعلام کرد که در دوران چه کسی از پرسپولیس رفت و مقصر جدایی‌اش چه کسی بود حالا من چه توضیح دیگری در این مورد بدهم؟

وی در مورد اینکه آیا از گرشاسبی شکایت می‌کند یا نه گفت: نه چنین کاری نمی‌کنم چون اصلاً این آدم ارزش شکایت کردن ندارد و همینکه مردم همه چیز را می‌دانند خودش کفایت می‌کند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه