همراه ما باشید

ربیع‌خواه:می‌خواهیم بدون حرف و حدیث به حق‌مان برسیم / امسال هم دبل می‌کنیم

ربیع‌خواه:می‌خواهیم بدون حرف و حدیث به حق‌مان برسیم / امسال هم دبل می‌کنیم

پیروزی نیوز - ربیع‌خواه:می‌خواهیم بدون حرف و حدیث به حق‌مان برسیم / امسال هم دبل می‌کنیم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این که تلاش می‌کنیم مانند سال گذشته در کسب جام دبل کنیم، اظهار کرد:‌ علاقه داریم لیگ ادامه پیدا کند، چرا که علاوه بر لیگ برتر در جام حذفی هم مدعی هستیم.

به گزارش پیروزی، محسن ربیع‌خواه با اشاره به تعطیلی مسابقات لیگ برتر به ایرنا گفت: شرایط به گونه‌ای رقم خورده است که در حال حاضر امکان برگزاری مسابقات وجود ندارد. این یک معضل جهانی است و تنها مربوط به ایران نیست. دوست داریم مسابقات برگزار شود و بتوانیم در زمین بازی از حق‌مان دفاع کنیم اما این شرایط در حال حاضر فراهم نیست.

وی در مورد نامه ارسالی از سوی برخی تیم‌ها که خواستار پایان لیگ برتر شدند، اظهار کرد: برخی هجمه‌ها منطقی نیست. می‌خواهیم مسابقات ادامه پیدا کند و این را هم باشگاه به طور رسمی اعلام کرده است تا بدون حرف و حدیث به حق‌مان برسیم. این حرف‌ها را کسانی مطرح می‌کنند که از ادامه لیگ ترس دارند وگرنه ما از هیچ چیز واهمه‌ای نداریم. از ابتدا هم گفتیم که دوست داریم لیگ برگزار شود و دل‌مان برای فوتبال تنگ شده است.

ربیع‌خواه ادامه داد: الان همه در مورد لیگ صحبت می‌کنند اما ما امسال علاوه بر لیگ برتر، در جام حذفی هم مدعی هستیم و می‌توانیم قهرمان شویم. پرسپولیس خواهان ادامه مسابقات است و ما هم به عنوان بازیکن تلاش می‌کنیم تا هر ۲ جام پیش رو را کسب و مانند سال گذشته دبل کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس همچنین با اشاره به تمریناتش در دوران قرنطینه بیان کرد: من هم سعی کردم تمریناتم را به طور اختصاصی انجام دهم تا از شرایط ایده‌آل فاصله نگیرم. الان هم شرایط خوبی دارم و منتظر هستیم تا شرایط برای برگزاری لیگ مهیا شود و به زمین چمن بازگردیم.

وی در مورد احتمال مصدومیت بازیکنان در صورت برگزاری بازی‌ها به طور فشرده، گفت: این به تمرینات بازیکنان و برنامه‌های آنها بازمی‌گردد. فکر نمی‌کنم فوتبالیستی در این مدت تمرین نداشته باشد و همه سعی کردند با انجام تمرینات آمادگی بدنی خود را حفظ کنند.

ربیع‌خواه در مورد شرایط بازیکنان پرسپولیس و برقراری ارتباط با یکدیگر در دوران قرنطینه و فاصله‌گذاری اجتماعی نیز گفت: با هم تیمی‌هایم از طریق تماس تلفنی در ارتباط هستیم. همه بازیکنان تمرینات اختصاصی خود را انجام می‌دهند و آماده هستند اما به نظر من باید پیش از شروع مسابقات به تیم‌ها برای برگزاری تمرینات تیمی هم زمان بدهند زیرا هیچ تمرینی مانند تمرینات تیمی بدن را آماده نگه نمی‌دارد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه