همراه ما باشید

بادامکی: از چهارمین قهرمانی پرسپولیس می‌ترسند

بادامکی: از چهارمین قهرمانی پرسپولیس می‌ترسند

پیروزی نیوز - بادامکی: از چهارمین قهرمانی پرسپولیس می‌ترسند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است برخی تیم‌ها به خاطر ترس از چهارمین قهرمانی پیاپی این تیم، نمی‌خواهند لیگ به اتمام برسد.

به گزارش پیروزی، حسین بادامکی درباره شرایط لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: به نظر من تا جایی که امکان دارد باید لیگ ادامه پیدا کند تا دیگر حرف و حدیثی نباشد. اگر هم قرار شد مسابقات لغو شود باید قهرمان را مشخص کنند کاری که فرانسه انجام داد.

وی درباره اینکه برخی اعتقاد دارند، اصرار تیم‌ها برای لغو لیگ به خاطر این است که پرسپولیس به چهارمین قهرمانی پیاپی خود دست پیدا نکند، افزود: به نظر من هم مهم‌ترین دلیل همین موضوع می‌تواند باشد. آنها می‌ترسند پرسپولیس چهارمین قهرمانی پیاپی خود را جشن بگیرد. شاید مسائل مانند سلامتی در درجه دوم و سوم باشد اما برخی نمی‌خواهند پرسپولیس قهرمان شود.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: برای برخی تیم‌ها سخت است که پرسپولیس چهار فصل پیاپی قهرمان لیگ شود و به خاطر همین به هر دری می‌زنند تا این اتفاق رخ ندهد.

بادامکی که با ایرنا گفت‌وگو می‌کرد، در واکنش به اظهارات برخی استقلالی‌ها مبنی بر اینکه پرسپولیس به قهرمانی بدون بازی عادت کرده است عنوان کرد: منظور اینها سوپرجام است، اما در همان بازی هم استقلال به زمین نیامد اینکه دیگر تقصیر پرسپولیس نیست. ما نباید اشتباهات خودمان را گردن تیم‌های دیگر بیندازیم. اینها بهانه‌های الکی است که می‌آورند تا پرسپولیس قهرمان نشود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه