همراه ما باشید

کلهر: برگزاری لیگ بهترین تصمیم بود اما کیفیت بازی‌ها افت می‌کند

کلهر: برگزاری لیگ بهترین تصمیم بود اما کیفیت بازی‌ها افت می‌کند

پیروزی نیوز - کلهر: برگزاری لیگ بهترین تصمیم بود اما کیفیت بازی‌ها افت می‌کند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس پیش بینی کرد کیفیت لیگ در ادامه مسابقات پایین باشد و مصدومیت بازیکنان زیاد ‌شود.

به گزارش پیروزی، محمود کلهر درباره احتمال برگزاری مسابقات لیگ برتر به میزان گفت: بهترین راهکار همین بود که بازی‌ها را برگزار کنند. لیگ برتر اگر بلاتکلیف می‌ماند قطعا حق بعضی تیم‌ها ضایع می‌شد و بهترین تصمیم این بود که لیگ را ادامه دهند تا تکلیف قهرمان را مشخص شود.

وی ادامه داد: ایتالیا که بیشترین کشته را بر اثر بیماری کرونا داشت سری‌آ را ادامه خواهد داد. ما جز کشور‌هایی بودیم که نسبتا در آمار، فوت‌شده‌های کمتری به خاطر این ویروس داشتیم. اگر بازی‌ها را برگزار نمی‌کردیم، واقعا حق تیم‌ها را ناحق می‌کردیم.

کلهر در خصوص رعایت نکات بهداشتی برای ادامه مسابقات عنوان کرد: رعایت نکات بهداشتی باید در اولویت باشد. از اتاق داور‌ها تا نیمکت مسابقات باید ضدعفونی شوند، چون در فوتبال همیشه افراد به هم نزدیک هستند و احتمال شیوع ویروس وجود دارد. در ضمن تمام افراد هم باید قبل از مسابقات تست کرونا دهند.

وی افزود: با این حال شک نکنید کیفیت مسابقات پایین است و مصدومیت بازیکنان زیاد خواهد شد و بازی‌ها افت چشمگیری دارد، اما همین که مسابقات به پایان می‌رسد نقطه عطفی برای این فصل از فوتبال است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص قرارداد باشگاه پرسپولیس با اسپانسر جدیدش تصریح کرد: مدیرعامل باشگاه بزرگی مانند پرسپولیس باید درآمدزایی کند. اصلا نام پرسپولیس برند است و باید درآمدزا باشد. من فقط امیدوارم با این قرارداد جدید مشکلات مالی پرسپولیس کمتر شود

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه