همراه ما باشید

بادامکی: فشردگی مسابقات باعث آسیب‌دیدگی بازیکنان می‌شود

بادامکی: فشردگی مسابقات باعث آسیب‌دیدگی بازیکنان می‌شود

پیروزی نیوز - بادامکی: فشردگی مسابقات باعث آسیب‌دیدگی بازیکنان می‌شود

بازیکن سابق پرسپولیس معتقد است برخی بازیکنان که فشار زیادی به بدن خود وارد می‌کنند با شروع و فشردگی بازی‌ها دچار آسیب‌دیدگی می‌شوند.
به گزارش پیروزی، حسین بادامکی درباره احتمال برگزاری مسابقات در اواخر خرداد به میزان گفت: قطعا باید بازی‌ها را برگزار کنند. تمام مشاغل در کشور شروع به کار کردند و اینکه بخواهند به خاطر ویروس کرونا فوتبال را تعطیل نگه دارند اصلا خوب نیست. شاید این ویروس در کشور ما همچنان وجود داشته باشد، اما با رعایت نکات بهداشتی می‌توان مسابقات را برگزار کرد.

وی درباره اینکه اگر با شروع مسابقات باز هم بازی‌ها متوقف شود، تاکید کرد: اگر مسابقات را شروع کنند و دوباره مجبور شوند بازی‌ها را تعطیل کنند، مانند لیگ فرانسه قهرمان و تیم‌هایی که سهمیه گرفتند و تیم‌های صعود کننده و سقوط‌کننده را هم باید مشخص کنند.

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه مسابقات به صورت فشرده برگزار خواهد شد عنوان کرد: قطعا با فشردگی مسابقات آسیب‌دیدگی‌های بازیکنان هم زیاد خواهد شد. بازیکنان همه تیم‌ها با یکدیگر یکسان نیستند و قطعا برخی بازیکنان که فشار زیادی به بدن خود وارد می‌کنند دچار آسیب دیدگی خواهد شد.

وی افزود: امیدوارم مسابقات با سلامتی کامل بازیکنان و کادرفنی آغاز شود و به همین صورت هم به پایان برسد و تکلیف تمام تیم‌ها روشن شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه