همراه ما باشید

کلانی: با حضور خارجی‌ها در فوتبال ایران مخالفم / کسی سرمایه‌اش را به خاطر پرسپولیس و استقلال به خاطر نمی‌اندازد

کلانی: با حضور خارجی‌ها در فوتبال ایران مخالفم / کسی سرمایه‌اش را به خاطر پرسپولیس و استقلال به خاطر نمی‌اندازد

پیروزی نیوز - کلانی: با حضور خارجی‌ها در فوتبال ایران مخالفم / کسی سرمایه‌اش را به خاطر پرسپولیس و استقلال به خاطر نمی‌اندازد

پیشکسوت فوتبال ایران تاکید کرد از اول با حضور مربی و بازیکن خارجی موافق نبود چون هیچ کمکی به پیشرفت فوتبال ایران نمی‌کنند.

به گزارش پیروزی، حسین کلانی در حاشیه مراسم اولین سالگرد افتتاح موزه ورزش گفت: امیدوارم همه مردم زودتر از کرونا جان سالم ببرند. من خیلی از کشورهای جهان رفته‌اند به موزه های ورزش بازدید کرده‌ام. هیچ کجا به اندازه ایران افتخار نداشته است. لازم بود موزه ای داشته باشیم و کار ی که انجام شد واقعا باعث افتخار است.

او ادامه داد: من. همیشه گفته ام با مربی خارجی مخالف بوده ام و الان هم هستم. خوشحالم که حتی الان از حضور بازیکنان خارجی جلوگیری کنند چون رده بالا نیستند و هیچ نقشی نمی توانند در پیشرفت فوتبال داشته باشند.

کلانی در مورد نقش مدیران در آوردن بازیکنان و مربیان خارجی بی کیفیت گفت: کسانی مانند من که به هر حال درون کار نیستیم، نمی‌توانیم منصفانه قضاوت کنیم ولی فکر نمی کنم هیچ کسی مسئولیتی قبول می کنند نمی خواهد کار اشتباهی انجام دهد. من کلا با بازیکن و مربی خارجی مخالفم.

او در پاسخ به این پرسش که چه نظری نسبت به برگزاری لیگ فوتبال دارد، تاکید کرد: خیلی راجع به این مساله صحبت شده است. ستاد مقابله با کرونا باید تصمیم بگیرد که چه بشود. خیلی ها می گویند مثل کشورهای خارجی نیستیم اما کسانی که در راس هستند در اتاق فکر خودشان راه حلی پیدا می کنند. شرکت نکردن یک مشکلاتی دارد و شرکت کردن هم مشکلات خاص خود را خواهد داشت. اظهارنظرهای ما جز اینکه فضا را متشنج کند چیزی ندارد و وقتی اطلاع نداریم نباید اظهار نظر کنیم.

او در مورد خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هم گفت: در ایران قانون کپی رایت نداریم. به هیچ وجه کسانی که تاجر هستند حاضر نمی‌شوند که سرمایه‌های خود را به خطر بیندازند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه