همراه ما باشید

رسول‌پناه: فردا پول بازیکنان و گل‌محمدی را پرداخت می‌کنیم

رسول‌پناه: فردا پول بازیکنان و گل‌محمدی را پرداخت می‌کنیم

پیروزی نیوز - رسول‌پناه: فردا پول بازیکنان و گل‌محمدی را پرداخت می‌کنیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس از پرداخت پول بازیکنان و سرمربی تیم در روز سه‌شنبه (فردا) خبر داد.

به گزارش پیروزی،‌ مهدی رسول‌پناه با اشاره به آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس گفت: طبق توافقاتی که با کارگزار باشگاه داشتیم، دیروز چک را دریافت و امروز هم پول به حساب باشگاه آمد. با توجه به این موضوع فردا پول بازیکنان و سرمربی را پرداخت خواهیم کرد.

وی درباره جلسه امروز با شجاع خلیل‌زاده و علیرضا بیرانوند و اینکه بیرانوند ناراحت باشگاه را ترک کرده، عنوان کرد: با بازیکنان در مورد امور باشگاه صحبت کردیم و موضوع خاصی نبود. اینکه بیرانوند ناراحت از باشگاه خارج شده را هم تکذیب می‌کنم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود در قرارداد با کارگزار، مبلغ ۱۰۰ میلیارد در الحاقیه ذکر نشده است، اضافه کرد: چنین چیزی صحت ندارد و مبلغ ثبت شده است. در روز نشست مطبوعاتی هم اعلام کردیم که مبلغ ثبت شده است. فردا هم در وزارت ورزش و جوانان جلسه خصوصی سازی برگزار می‌شود.

وی در مورد تلاش باشگاه پرسپولیس برای اضافه کردن ورزشگاه شهید کاظمی به فهرست دارایی‌های باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: در حال رایزنی هستیم و باید ببینیم در نهایت چه اتفاقی در این زمینه رخ خواهد داد.

رسول‌پناه در مورد معرفی اعضای هیات مدیره پرسپولیس در هفته جاری گفت: از این موضوع خبر ندارم. این مربوط به وزارت ورزش است و انتصاب نفرات جدید از وظایف مجمع است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین شرایط آنتونی استوکس هم تصریح کرد: او بازیکن ما است و با باشگاه قرارداد دارد. کارهای حقوقی بازگشت او در حال بررسی است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه