همراه ما باشید

خواجوند: همچنان به دنبال مصالحه با برانکو هستیم / قرارداد استوکس همچنان معتبر است

خواجوند: همچنان به دنبال مصالحه با برانکو هستیم / قرارداد استوکس همچنان معتبر است

پیروزی نیوز - خواجوند: همچنان به دنبال مصالحه با برانکو هستیم / قرارداد استوکس همچنان معتبر است

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس با بیان این که همچنان بدنبال مصالحه با برانکو هستیم، تاکید کرد: قصد داریم به حکم صادر شده در این پرونده هم اعتراض کنیم.

به گزارش پیروزی، مهدی خواجوند در مورد آخرین وضعیت پرونده برانکو اظهار ککرد: طرح دعوا صورت گرفته و حکم هم در این باره صادر شده است. ما هم در صدد اعتراض به این حکم هستیم.

وی درباره این که ممکن است اعتراض به این پرونده بیهوده و زمان‌بر باشد و این کار هزینه بیشتری برای پرسپولیس در بر دارد، افزود: وظیفه ما این است که در یک بازه زمانی به برخی از پرونده‌ها رسیدگی حقوقی کنیم. اولویت ما در این پرونده مصالحه است و برای اینکار باید شرایط مناسبی به وجود بیاید.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت آنتونی استوکس هم گفت: او با ما قرارداد دارد و همچنان این قرارداد معتبر است. او برای حضور در ایران تاخیر انداخت که آن هم پروسه خودش را طی می‌کند.

وی در مورد قرارداد و بدهی باشگاه پرسپولیس با یک شرکت که قرار بود بلیت‌فروشی را به آن واگذار کند، اضافه کرد: حکم حقوقی و کیفری در این‌باره صادر شد. آخرین حکم کیفری هم دعوی را متوجه باشگاه پرسپولیس ندانسته است اما در مجموع این پرونده جزو چالش‌های ما است چرا که هم سازمان لیگ و هم فدراسیون فوتبال در این پرونده درگیر هستند و به زودی به یک جمع بندی مناسب خواهیم رسید

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه