همراه ما باشید

پاداش ملی‌پوشان به جیب کیروش رفت؟

پاداش ملی‌پوشان به جیب کیروش رفت؟

پیروزی نیوز - پاداش ملی‌پوشان به جیب کیروش رفت؟

موضوع پاداش ملی‌پوشان حالا به یکی از سوژه‌های داغ فوتبال ایران تبدیل شده که نشانه‌هایی مبنی بر پرداخت آن به کادرفنی پیشین هم به میان آمده است.

به گزارش پیروزی، میزان نوشت: قراربود بلافاصله بعد از جام ملت‌های آسیا پاداش بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به آنها پرداخت شود، اما فدراسیون فوتبال به مشکل مالی برخورد و پولی هم که در حساب وجود داشت، از طریق فیفا به سرمربی پیشین تیم ملی یعنی کارلوس کی‌روش رسید.

در آن مقطع کارلوس کیروش درصدی از قراردادش را طلب داشت که فدراسیون فوتبال موظف بود آن را پرداخت کند. چند ماه طول کشید تا این پول با نامه رییس وقت فدراسیون از طریق فیفا به کیروش رسید، اما پاداش بازیکنان تیم ملی پرداخت نشد.

شنیده می‌شود قرار بود در صورت صعود تیم ملی ایران از هر مرحله، پاداشی به ملی‌پوشان تعلق بگیرد، اما به‌هر حال وعده‌ها عملی نشد و آن‌ها هنوز پیگیر پاداش‌های جام ملت‌‎های آسیا هستند.

عده‌ای می‌گویند پول پاداش‌ها به جیب کیروش رفته است، اما به‌هرحال پول او باید بالاخره پرداخت می‌شد. این در حالی است که خود کارلوس هم هنوز ۲۰۰ هزار دلار طلب دارد و پولی که از حساب درآمد‌های ایران در فیفا خارج کرده، به اندازه کل مطالباتش نبود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه