همراه ما باشید

تاج: دستکاری قرارداد ویلموتس صحت ندارد

تاج: دستکاری قرارداد ویلموتس صحت ندارد

پیروزی نیوز - تاج: دستکاری قرارداد ویلموتس صحت ندارد

رئیس سابق فدراسیون فوتبال با بیان این که مارک ویلموتس کلاه سر ما گذاشت، عنوان کرد: این که عنوان می‌شود قرارداد او دستکاری شده صحت ندارد.

به گزارش پیروزی، مهدی تاج رییس سابق فدراسیون فوتبال امروز (سه‌شنبه) در جمع خبرنگاران در ارتباط با اتفاقات و حواشی پیرامون فدراسیون که به زمان حضور او بازمی‌گردد، اظهار کرد: ویلموتس ادبیات خوبی استفاده نکرد و کلاه سر ما گذاشت. به هر حال تمام پیش‌بینی‌های لازم در پرونده ویلموتس شده است.

وی در ادامه در واکنش به اظهارات اخیر ویلموتس تصریح کرد: ویلموتس گفته است که قراردادش دستکاری شده و سه ماه به آن اضافه شده است که اصلا درست نیست چون به‌هیچ عنوان امکان دستکاری در قرارداد وجود ندارد. اینکه می‌گویند برای او بنز اجاره کرده بودیم هم شایعه‌ای بیش نیست و ماشین او همان وسیله‌ای است که پیش از این هم در اختیار کمپ تیم ملی بوده و الان هم هست.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال، پیرامون اینکه چرا پیش از این گفته بود ویلموتس مربی نجیبی است اما حالا می‌گوید او سر ما کلاه گذاشته است، افزود: ما هشت ماه بود پول او را نداده بودیم و من آن زمان این حرف را زدم.

تاج درباره پاداش کالوس کیروش پرتغالی، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا، خاطرنشان کرد: در قراردادمان با کی‌روش پاداش ۲۰۰ هزار دلاری برای کسب مقام سوم جام ملت‌ها درنظر گرفته شده بود. در دوره‌های پیشین مسابقه رده‌بندی در جام ملت‌های آسیا برگزار می‌شد و ما بر اساس آن بند پاداش کسب مقام سوم را در قرارداد کی‌روش گذاشته بودیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه