همراه ما باشید

سوپر گل ترابی در روز پا به توپ شدن گل‌محمدی و باقری

سوپر گل ترابی در روز پا به توپ شدن گل‌محمدی و باقری

پیروزی نیوز - سوپر گل ترابی در روز پا به توپ شدن گل‌محمدی و باقری

تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین عصر امروز سه شنبه را در حالی انجام داد که یحیی گل‌محمدی و کریم باقری در فوتبال تمرینی پا به توپ شدند و مهدی ترابی هم یک گل دیدنی زد.

به گزارش پرسپولیس، تمرین امروز مدافع عنوان دبل قهرمانی فوتبال ایران از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به صورت رسمی اغاز شد. البته بازیکنان تیم ۱۵ دقیقه زودتر در زمین حاضر بودند و به کارهای انفرادی یا آقا وسط و کری خوانی برای نگه داشتن توپ روی هوا پرداختند. در بخشی از این مرحله، یحیی گل‌محمدی با امیر روستایی مسابقه‌ای را ترتیب داد که جالب توجه بود.
شروع رسمی تمرین با آقا وسط بود والبته تیمی که وسط بود بعد از گرفتن توپ باید ان را در یک از ۴ دروازه کوچک که چیده شده بود جای می‌داد تا جای خود را عوض کند.
بخش بعدی تمرین، ترکیب از کار بدنی و زمان بندی برای شوتزنی بود. بازیکنان باید از یک سری موانع می‌گذشتند و بعد استارت به سمت دروازه، پاس را می‌گرفتند و برای گلزنی اقدام می‌کردند.
فوتبال درون تیمی بخش بعدی کار سرخپوشان بود که در جریان آن، یحیی گل‌محمدی و کریم باقری هم پا به توپ شده و بازیکنان را همراهی کردند. این بازی با پیروزی تیم مشکی تمام شد در حالی که مهدی ترابی با سوپر گلی شبیه ‌آن‌چه برابر پیکان زده بود مورد تشویق همبازیانش قرار گرفت.
تمرین سرخپوشان پس از ۸۵ دقیقه به پایان رسید.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه