همراه ما باشید

راهکار عجیب سازمان لیگ برای رسانه‌ها / هزینه‌ تست‌ کرونای خبرنگاران را بدهید!

راهکار عجیب سازمان لیگ برای رسانه‌ها / هزینه‌ تست‌ کرونای خبرنگاران را بدهید!

پیروزی نیوز - راهکار عجیب سازمان لیگ برای رسانه‌ها / هزینه‌ تست‌ کرونای خبرنگاران را بدهید!

سازمان لیگ برای حضور اهالی رسانه در ورزشگاه‌ها در زمان برگزاری بازی‌های لیگ برتر راهکار عجیبی در نظر گرفته است.
به گزارش پرسپولیس نیوز، مسئولان فدراسیون پزشکی ورزشی و ستاد ملی مقابله با کرونا مدتی قبل با ابلاغ پروتکل‌های بهداشتی به سازمان لیگ فوتبال و باشگاه‌های کشورمان، ضوابط و دستورالعمل‌های برگزاری تمرینات و بازی‌ها را با توجه به شیوع ویروس کرونا اعلام کردند. البته مسئولان سازمان لیگ برای رسانه‌هایی که در سال‌های اخیر نقش ویژه‌ای در انعکاس مسابقات و تمرینات تیم‌های فوتبال داشته اند هم سخت گیری‌های زیادی داشته اند. جدا از محدودیت حضور خبرنگاران و عکاسان برای حضور در ورزشگاه، تشکیل نشدن نشست‌های مطبوعاتی سرمربیان و البته برگزار نشدن میکسدزون‌های پس از بازی شنیده می‌شود مسئولان فوتبالی زمانی مجوز حضور اهالی رسانه را در ورزشگاه‌ها صادر می‌کنند که خیال شان از منفی بودن تست کرونای آن‌ها راحت شود.

باشگاه خبرنگاران جوان در این باره نوشت: طبق اعلام منابع آگاه سازمان لیگ در نظر دارد از رسانه‌هایی که قصد اعزام عکاس، گزارشگر و خبرنگار به محل برگزاری بازی‌ها را دارند، بخواهد هر ۵ روز یک بار از آن‌ها تست کرونا بگیرد!

نکته جالب این است که هزینه این تست‌ها هم برعهده خود رسانه‌ها خواهد بود. باشگاه‌های لیگ برتری در روز‌های اخیر به گران بودن کیت‌های تشخیص کرونا اعتراض کرده اند که روز گذشته توحید سیف برقی، رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال اعلام کرد طبق تمهیدات درنظر گرفته شده از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی قرار است این کیت‌های ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومانی با ۷۰ درصد تخفیف به تیم‌ها ارائه شود.

حال باید دید در صورت تمایل رسانه ها، آیا این کیت‌ها با تخفیف در اختیار آن‌ها هم قرار می‌گیرد یا خیر؟

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه