همراه ما باشید

معاون وزیر ورزش: از قرارداد شائبه‌دار سرمربی پرسپولیس بی‌خبرم / امیدواریم فدراسیون فوتبال آسیبی نبیند

معاون وزیر ورزش: از قرارداد شائبه‌دار سرمربی پرسپولیس بی‌خبرم / امیدواریم فدراسیون فوتبال آسیبی نبیند

پیروزی نیوز - معاون وزیر ورزش: از قرارداد شائبه‌دار سرمربی پرسپولیس بی‌خبرم / امیدواریم فدراسیون فوتبال آسیبی نبیند

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش با بیان اینکه برای انتخاب جانشین کامران منزوی در هیات مدیره استقلال مذاکراتی صورت گرفته است، از قرارداد شائبه‌دار سرمربی پرسپولیس اظهار بی اطلاعی کرد.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، مهدی علی‌نژاد در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون تنیس که امروز یکشنبه برگزار شد، درباره واگذاری استقلال و پرسپولیس، بحث قرارداد پرسپولیس با کارگزارش، لیگ برتر و مشکلات استقلال هم به سوالات پاسخ داد. علی‌نژاد گفت: مسیر خصوصی سازی جدی طی می‌شود. زیرساخت‌های مورد نیاز خصوصی سازی در حال تامین است و امیدواریم در وقت مقرر این اتفاق رخ بدهد. اگر هم دو باشگاه قراردادی بسته اند با هماهنگی صورت گرفته است. این مشکلی را ایجاد نمی کند چون باشگاه با تعهدات و قراردادهایش خصوصی می شود و این قراردادها حتی می تواند به بهتر واگذار شدن باشگاه ها هم کمک کند.

 

وی درباره درخواست چند باشگاه برای تعطیلی لیگ و جوسازی مالک مشترک دو باشگاه گفت: وزارت ورزش، وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم گرفته اند مجوزهایی را برای بازگشایی بدهند. در مورد فوتبال از اول خرداد مجوز تمرین و از ۲۲ خرداد مجوز برگزاری لیگ. اینکه فدراسیون ها چه تصمیم فنی بگیرند و نحوه برگزاری آن در اختیار وزارت ورزش نیست. ما تصمیم حاکمیتی خود را اعلام کردیم. تصمیم گیری برای ادامه کار بر عهده خود فدراسیون ها است. قطعا فدراسیون فوتبال هم تدابیر لازم را هم دارد.

 

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش درباره استعفای کامران منزوی از هیات مدیره استقلال و انتخاب جانشین وی بیان کرد: مذاکراتی با بعضی از افرادی که مدنظر بوده اند انجام شده و تقریبا درمراحل نهایی است. باید تایید صلاحیت صورت بگیرد. مجمع باید تغییرات را تصویب کند. در مسیر هستیم و به زودی هم هیات مدیره استقلال و هم پرسپولیس ترمیم می شوند.

 

وی درباره ادعای مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص قرارداد شائبه دار یحیی گل محمدی با این باشگاه، تاکید کرد: اطلاعی ندارم. از خود مدیرعامل پرسپولیس سئوال کنید.

 

این نامه نگاری‌ها طبیعی است

 

علی نژاد درباره پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال که با انتقاد فیفا همراه بوده است، گفت: این نامه نگاری ها طبیعی است و در سازمان های بین المللی شبیه به این اتفاق می افتد. مطمئنم فدراسیون فوتبال مسیری را در پیش می گیرد که مشکلی پیش نیاید و بر اساس نقشه راه پیش بروند. نگرانی خاصی وجود ندارد. امیدوارم اساسنامه بر اساس قواعد ملی و بین المللی به تصویب برسد.

 

معاون وزیر ورزش در خصوص قرارداد مارک ویلموتس اظهار کرد: این قرارداد توسط فدراسیون فوتبال بسته شده است. ویلموتس شکایتی کرده و دوستان فدراسیون هم پیگیر دفاع هستند. الان نمی توانیم اظهارنظر کنیم. بدیهی است مسئولیت این کار با فدراسیون است. امیدواریم شرایطی ایجاد شود که فدراسیون فوتبال آسیبی نبیند.

 

گفتنی است در پایان این مجمع داوود عزیزی با کسب اکثریت آرا برای چهار سال به عنوان رئیس فدراسیون تنیس انتخاب شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه