همراه ما باشید

بررسی دلایل احراز شرایط فسخ قرارداد؛ استوکس تمام شد!

بررسی دلایل احراز شرایط فسخ قرارداد؛ استوکس تمام شد!

پیروزی نیوز - بررسی دلایل احراز شرایط فسخ قرارداد؛ استوکس تمام شد!

باشگاه پرسپولیس روز گذشته در سایت رسمی خود و به نقل از مدیر امور حقوقی باشگاه اعلام کرد، آنتونی استوکس دیگر بازیکن این تیم نخواهد بود و قرارداد وی با توجه به تخلفات او و بندهای قرارداد فسخ شده تلقی می‌گردد.

حال این سوال پیش می‌آید که آیا پرونده استوکس هم می‌تواند باعث سین،جیم شدن مدیرانی در پرسپولیس شود یا این‌که فرصتی خواهد بود تا باشگاه بالاخره در مراجع بین‌المللی برنده یک دعوای حقوقی باشد.

باشگاه پرسپولیس، دیروز بالاخره به شکل رسمی اعلام کرد؛ نامه فسخ قرارداد را برای این بازیکن را ارسال کرده است. گفته شد این اعلام فسخ با توجه به بندی در قرارداد بود که اگر این بازیکن در ۱۰ جلسه تمرین و بازی، غیبت غیر موجه داشته باشد باشگاه می‌تواند قرارداد او را یک طرفه فسخ کرده و مطالبه غرامت کند.

مسوولان حقوقی باشگاه، این مطلب را مورد تایید قرار داده‌اند. این نامه با توجه به گزارش مدیر تیم ، افشین پیروانی، انشاء و ارسال شد.

باشگاه دیروز، آخرین بررسی ها برای این منظور را انجام داد. اولین واکنش هم مربوط به حسین قدوسی، آخرین مدیر روابط عمومی باشگاه و مشاور عالی و اسبق مدیرعامل بود که از مفاد قرارداد به خوبی اطلاع داشت. وی این سوال را مطرح کرد که آیا غیبت‌های اخیر استوکس هم ملاک قرار می‌گیرد یا نه؟

در این ارتباط مدیر امور حقوقی باشگاه تاکید کرد که شرایط فسخ قرارداد قبل از تعطیلی لیگ و در همان ماه اسفند حاصل شد.

باشگاه در این مدت در حال مستند سازی بود. به نظر می‌رسد نامه وکیل استوکس برای گرفتن پول هم با این هدف از سوی ان‌ها انجام شده بود.

پرسپولیس در ۲۹ بهمن با شارجه بازی کرد. تمرین ریکاوری ۳۰ بهمن در همان جا انجام شد. و تیم در این روز به تهران برگشت. استوکس یک روز مرخصی خواست. سرمربی موافقت کرد. مدیر تیم بلیت بازگشت او را برای یکم اسفند گرفت که ضمیمه پرونده شده است. او می‌توانست در تمرین یکم نباشد. پرسپولیس در روزهای دوم و سوم اسفند تمرین کرد که استوکس غیبت غیر موجه داشت. بعد در بازی با سپاهان هم غایب بود. پرسپولیس بین بازی سپاهان تا شهر خودرو سه جلسه دیگر تمرین کرد. پس از بازی با شهر خودرو هم ۸جلسه تمرین انجام شد.

او خیلی بیشتر از ۱۰ جلسه تمرین غایب بود آن هم غیر موجه. باشگاه پرسپولیس به همین دلیل در جریان شروع مجدد تمرینات به استوکس نامه نزد که بیاید چون این نامه سندی می‌شد برای این که پرسپولیس از حق فسخ خود گذشته است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه