همراه ما باشید

بازیکن گل‌گهر: فقط تست اولم مشکوک بود

بازیکن گل‌گهر: فقط تست اولم مشکوک بود

پیروزی نیوز - بازیکن گل‌گهر: فقط تست اولم مشکوک بود

بازیکن تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان درباره منفی شدن تست کرونایش عنوان کرد: فقط تست اولم مشکوک بود.
به گزارش پرسپولیس نیور، مهرداد عبدی درباره شروع دیدارهای لیگ برتر به تسنیم گفت: وضعیت کنونی جای نگرانی دارد، به ویژه اینکه ویروس کرونا علائم مختلفی دارد و بسیار مرموز و ناشناخته است. ما بیشتر از هر چیزی نگران خانواده‌های‌مان هستیم و یک دنیا پول و افتخار در برابر بیمار شدن خانواده‌های‌مان بی‌ارزش است. خیلی از بازیکنان پدر و مادر مسن دارند و ممکن است آنها این بیماری را بگیرند و اعضای خانواده هم در خطر مبتلا شدن به این بیماری قرار بگیرند.

وی تأکید کرد: من دوست داشتم بازی‌های لیگ برتر ادامه پیدا کند، ولی حالا فکر می‌کنم که شرایط سختی برای ادامه بازی‌های لیگ برتر ایجاد شده است و نمی‌دانم سازمان لیگ در این وضعیت چه راهکاری را در نظر گرفته است. امیدوارم هر تصمیمی که گرفته می‌شود، کمترین آسیب را به سلامتی افراد بزند.

عبدی خاطر نشان کرد: من یک بازیکن هستم و درآمدی جز فوتبال ندارم. طبیعتاً اگر بازی‌ها ادامه پیدا نکند از لحاظ مالی هم ضرر می‌کنیم، با این حال حفظ سلامتی از هر چیزی مهمتر است. شرایط خیلی سخت شده است و کار دشوار، اما امیدوارم سازمان لیگ در نهایت بهترین تصمیم را بگیرد.

مهاجم گل‌گهر که هفته گذشته بحث مثبت شدن تست کرونایش مطرح شد، گفت: تست اول من مشکوک بود و ظاهراً طبق گفته پزشکان، در تست اول اشتباهاتی در آزمایشگاه رخ داده بود. من دو بار دیگر تست دادم که منفی بود و خوشبختانه مشکل خاصی ندارم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه