همراه ما باشید

سخنگوی فدراسیون فوتبال: ایرادهای فیفا به اساسنامه، به تعداد انگشتان دو دست هم نمی‌رسد

سخنگوی فدراسیون فوتبال: ایرادهای فیفا به اساسنامه، به تعداد انگشتان دو دست هم نمی‌رسد

پیروزی نیوز - سخنگوی فدراسیون فوتبال: ایرادهای فیفا به اساسنامه، به تعداد انگشتان دو دست هم نمی‌رسد

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت که تعداد ایرادهایی که به پیش‌نویس اساسنامه این فدراسیون گرفته شده، به تعداد انگشتان دو دست هم نمی‌رسد.
به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، امیرمهدی علوی پس از برگزاری نشست هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال در سازمان لیگ فوتبال اظهار داشت: نشست‌های هیئت‌رئیسه فدراسیون در مکان‌های مختلف برگزار می‌شود. پیش از این نشست هیئت‌رئیسه در مرکز ملی فوتبال برگزار شد و  امروز (دوشنبه) اعضای هیئت‌رئیسه به سازمان لیگ فوتبال آمدند. در جلسه امروز، پیش‌نویس اساسنامه و همچنین مقررات مربوط به برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال، با توجه به قوانین داخلی کشورمان مورد بحث قرار گرفت.

وی با اشاره به اعلام زمان آغاز تمرینات و مسابقات فوتبال باشگاهی تصریح کرد: سازمان لیگ فوتبال با توجه به پروتکل‌های منتشر شده بهداشتی از سوی فیفا، کنفدراسیون فوتبال آسیا و ستاد ملی مبارزه با کرونا برنامه زمان آغاز تمرینات تیم‌ها و شروع مسابقات را مشخص کرده و دستورالعمل‌های مرتبط با این شیوه‌نامه‌های بهداشتی نیز اجرا خواهد شد. اشخاص حقیقی و حقوقی نیز با رعایت الزامات قانونی و از انجام مصاحبه‌های تنش‌زا پرهیز کنند؛ زیرا چنین صحبت‌هایی در چرخه ورزش کشور باعث وارد شدن خدشه به اعتبار و قدرت فوتبال کشورمان می‌شود. در این زمینه نیز به نحو مقتضی با این رفتارها از سوی نهادهای مربوطه برخورد خواهد شد.

بیشتر بخوانیدکفاشیان: چهار سال پیش پیشنهاد تشکیل کمیته برای اصلاح اساسنامه را دادم
سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد تهدید فدراسیون از سوی فیفا و ۸۰ ایراد به پیش‌نویس اساسنامه گفت: میزان ایرادهایی که به کلیت اساسنامه گرفته شده، به تعداد انگشتان دو دست هم نمی‌رسد. از سویی دیگر مدت زمان چهار ساله فعالیت هیئت‌رئیسه فدراسیون روز ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ به پایان می‌رسید، اما فدراسیون ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساز و کار برگزاری انتخابات را ایجاد کرد. هیئت‌رئیسه درباره موضوعات مرتبط با اساسنامه با رعایت قوانین داخلی کشورمان، مراجع بالادستی فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا، وظایف قانونی خود را انجام خواهد داد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه