همراه ما باشید

زادمهر: پرسپولیس نمی‌خواهد متهم به اهدای جام بدون بازی شود/ صداقت، حلقه گمشده فوتبال ما است

زادمهر: پرسپولیس نمی‌خواهد متهم به اهدای جام بدون بازی شود/ صداقت، حلقه گمشده فوتبال ما است

پیروزی نیوز - زادمهر: پرسپولیس نمی‌خواهد متهم به اهدای جام بدون بازی شود/ صداقت، حلقه گمشده فوتبال ما است

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است که اصرار پرسپولیسی‌ها بر ادامه مسابقات درست است، چون آنها نمی‌خواهند در آینده متهم به اهدای جام بدون بازی شوند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، محمدرضا زادمهر پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص شروع مسابقات لیگ برتر و آغاز تمرینات تیم‌ها اظهار داشت: مهمترین مسئله در وضعیت فعلی اجرای پروتکل‌های بهداشتی جهانی است و فیفا یک پروتکل بهداشتی را تدوین کرده و همه کشورها ملزم به رعایت آن هستند.

وی افزود: الان در آلمان با همه استانداردهایی که در این کشور وجود دارد، پروتکل‌های بهداشتی فیفا رعایت می‌شود و مسابقات هم بدون تماشاگر در حال برگزاری است و در سایر کشورها هم به چنین شکل عمل خواهد شد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در کشور ما هم ستاد ملی مبارزه کرونا و وزارت بهداشت هم یک پروتکل بهداشتی را تنظیم کردند و در اختیار فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ قرار دادند و همه باشگاه‌ها باید این دستورالعمل‌ها را در دستور کار خود قرار دهند. در این شرایط برگزاری مسابقات هم با رعایت تمام نکات بهداشتی هیچ اشکالی ندارد اما اگر در حین برگزاری مسابقات شرایط بدتر شد باید مسابقات را لغو کنیم.

زادمهر با اشاره به اینکه اصرار باشگاه پرسپولیس به برگزاری مسابقات طبیعی است، تصریح کرد: پافشاری پرسپولیسی‌ها بر ادامه مسابقات درست است، چون آنها نمی‌خواهند در آینده متهم به اهدای جام بدون بازی شوند. شاگردان گل‌محمدی در حال حاضر با ۱۰ امتیاز اختلاف در صدر جدول هستند و خود را شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی می‌دانند.

وی در خصوص نامه ۴ باشگاه خصوصی به وزیر ورزش مبنی بر لغو مسابقات، اظهار کرد: ببینید وقتی فیفا پروتکل بهداشتی تنظیم می‌کند و در کشور خودمان هم وزارت بهداشت دستورالعمل‌های بهداشتی تدوین کرده است. باشگاه‌ها می‌توانند با رعایت این موارد تمرینات‌شان را انجام دهند و برگزاری مسابقات هم اشکالی ندارد. متاسفانه صداقت حلقه گمشده فوتبال ما است و باید ببینیم نگرانی افراد به خاطر سلامتی جامعه است یا چیز دیگر.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه