همراه ما باشید

پزشک نساجی: ۶ بازیکن تیم مصدوم شده‌اند، باز هم مصدوم می‌دهیم

پزشک نساجی: ۶ بازیکن تیم مصدوم شده‌اند، باز هم مصدوم می‌دهیم

پیروزی نیوز - پزشک نساجی: ۶ بازیکن تیم مصدوم شده‌اند، باز هم مصدوم می‌دهیم

پزشک تیم فوتبال نساجی مازندران با اشاره به این که ۶ بازیکن شاخص‌مان مصدوم هستند، اظهار کرد: با این شرایط تعداد مصدومان بیشتر خواهد شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از کانال باشگاه نساجی مازندران، مصطفی اکبری با بیان اینکه طبق پروتکل بهداشتی، عملیات تب‌سنجی و پالس‌اکسیمتری را با همکاری ناظر فدراسیون پزشکی ورزشی انجام می‌دهیم، اظهار داشت: قطعاً با شروع لیگ، باید شاهد مصدومیت‌های شدید بازیکنان باشیم. در یکسری تمرینات اولیه‌ای که انجام دادیم چند بازیکن شاخص‌مان مثل محمد عباس‌زاده، مهرداد کفشگری، حسین زامهران، مهدی رحیمی، محمدجواد جلالی و امیرمحمد شیرخانی دچار مصدومیت شدند.

وی با بیان اینکه نرخ مصدومیت بسیار بالاتر از نُرم است و ما این وضع را از قبل پیش‌بینی و اطلاع‌رسانی کرده بودیم، تصریح کرد: به‌دلیل اینکه بازیکنان حدود ۱۴ ماه در حالت آمادگی قرار دارند، حالت فرسودگی پیدا کرده‌اند. بین مسابقات فاصله افتاده و بازیکنان مجدداً به تمرینات آمادگی می‌پردازند. بدن بازیکن کشش و استقامت لازم را ندارد و به همین علت مصدومیت‌ها یکی پس از دیگری رخ می‌دهد. شما شک نکنید در وضعیت مسابقه آسیب‌های زیادی را باید شاهد باشیم که به‌نظرم این مسئله هم باعث خسران شخصی به بازیکن و به‌نوعی نیز به فوتبال مملکت‌مان است.

پزشک تیم فوتبال نساجی مازندران خاطرنشان کرد: تهدیدات کرونا همچنان باقی مانده و نگران‌کننده است و طبق آمارها این روزها روند ابتلا، به بیشترین سقف خود رسیده است.

اکبری با اشاره به اینکه انجام تمرینات طبق پروتکل بسیار سخت شده و نمی‌تواند اثربخش باشد، گفت: کنترل کادر فنی بر روی تمرینات به‌شدت کاهش پیدا می‌کند. کادر فنی باید در گروه‌های مجزا به تمرین بازیکنان بپردازند. محدودیت‌های زیادی در چک‌لیست پروتکل وجود دارد و به‌عنوان مثال ماساژ را حذف کرده‌اند. بندهای مهم پروتکل را دسته‌بندی کرده‌ایم و اگر واقع‌بینانه ارزیابی کنیم، خیلی سخت است بخواهیم به‌طور صددرصد همه موارد را اجرا کنیم

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه