همراه ما باشید

بنگر: صددرصد پرسپولیس باید قهرمان اعلام شود

بنگر: صددرصد پرسپولیس باید قهرمان اعلام شود

پیروزی نیوز - بنگر: صددرصد پرسپولیس باید قهرمان اعلام شود

کاپیتان سابق پرسپولیس معتقد است این تیم باید به عنوان قهرمان مشخص شود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، محسن بنگر مربی کنونی پارس جنوبی که در کلاس درس افزایی حضور دارد، درباره این کلاس گفت: کلاسی است که آقا مجتبی با کمک آقای چراغپور راه انداختند. کلاسی دو روزه برای دانش افزایی و یک سری تاکتیک های حمله را از آقای چراغپور یاد بگیریم.

بنگر در مورد شرایط لیگ هم عنوان کرد: بحث به دو صورت است که نمی‌شود مسائل بهداشتی را رعایت کرد، در تیم ما چند نفر گرفتند و مطمئنا بقیه هم می‌گیرند چون امکان رعایت نیست و نمی‌شود با ماسک و دستکش تمرین کرد. روی کرنرها نمی‌توانیم بگوییم که بهم نچسبید، باید یه فکر اساسی کنند که قهرمان اعلام شود یا نشود، لیگ های پایین را چه کنند. باید مجمعی تشکیل شود که ببینند چه می‌کنند و باید سریع‌تر تصمیم بگیرند چون ما الان ۳۰-۴۰ نفر در اردو هستیم، همه چیز را از بیرون می‌خریم، ما فوتبالیست ها هم جزو دیگر مردم جامعه هستیم و باید فکری برای ما در نظر بگیرند.

وی افزود: من می‌گویم باید قهرمان را معین کنند چون حتی با یک امتیاز و تفاضل گل هم در بقیه لیگ ها قهرمان را معین می‌کنند و این حق پرسپولیس است. باید صددرصد این کار را کنند چون ۱۰ امتیاز تا ده هفته یعنی تکلیف مشخص است. اما اینطوری نمی‌شود چون ما هم خانواده داریم و این بیماری خیلی خطرناک است.

کاپیتان سابق پرسپولیس پیش بینی اش از تصمیم نهایی سازمان لیگ را هم اینطور گفت: به نظر من در هر صورتی این ها لیگ رل برگزار می‌کنند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه