همراه ما باشید

سپاهان به دنبال جانشین برای مربی پرتغالی

سپاهان به دنبال جانشین برای مربی پرتغالی

پیروزی نیوز - سپاهان به دنبال جانشین برای مربی پرتغالی

مسئولان باشگاه سپاهان به دنبال جانشینی برای مربی پرتغالی دروازه‌بان‌های این تیم هستند.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، با شروع تمرینات گروهی تیم‌ها، بازیکنان و مربیان خارجی شاغل در فوتبال ایران رفته رفته در حال بازگشت به ایران هستند که اعضای خارجی تیم سپاهان نیز از این قائده مستثنی نیستند.

 

ولادیمیرکومان هافبک مجاری و میگوئل تکسیرا مربی پرتغالی زردپوشان به اردوی این تیم ملحق شده‌اند وکیروش استنلی مهاجم برزیلی این تیم نیز تا بامداد فردا به ایران می‌رسد.

 

در این بین محسن الغسانی در حال برطرف کردن مشکلات خروجش از عمان است تا به جمع شاگردان قلعه‌نویی اضافه شود و جورجیو ولسیانی هم در گرجستان دوران بازتوانی را پشت سر می‌گذارد تا با آمادگی کامل بدنی به تیم سپاهان اضافه شود. تنها خارجی سپاهان که بازگشتی به ایران نخواهد داشت، روی تاوارس مربی دروازه‌بان‌های این تیم است. به همین خاطر، مسئولان سپاهان با یک مربی پرتغالی دیگر مذاکرات را آغاز کرده و در حال بررسی رزومه او هستند که قرار است ظرف روزهای آینده تکلیف این انتقال مشخص شود.

 

گفتنی است طی روزهای اخیر تاوارس یکی از چهره های خبرساز فوتبال در اصفهان بوده است؛ ماجرا از آنجا آغاز شد که یکی از رسانه های اصفهانی با انتقاد از مربی گلرهای پرتغالی سپاهان از تلاش او برای جدا کردن نیازمند از سپاهان گلایه کرده بود.این خبر البته خیلی زود واکنش تاوارس را به همراه داشت و این مربی با انتشار پستی ویدئویی تاکید کرد که در صورت انتقال نیازمند به فوتبال پرتغال حتی یک ریال هم نصیب او نخواهد شد. حالا امیرقلعه نویی در کشاکش این ماجراها و در گفتگوی رادیویی که ساعتی پیش برقرار کرد، از جدایی روی روی تاواس گفت و اینکه با یک مربی پرتغالی دیگر برای حضور در سپاهان مذاکرات آغاز شده است.

 

تاوارس طی زمان حضورش در ایران از دوری همسر و فرزندانش ناراحت بود و این موضوع را می شد در مصاحبه ها و حرف هایش به سادگی تشخیص داد. بر این اساس باید منتظر بمانیم و ببینیم که این جدایی عجیب در این مقطع از فصل که گلرهای سپاهان را با مشکلاتی مواجه خواهد کرد، به دلیل دریافت پیشنهاد کاری از پرتغال بوده یا حرف و حدیث هایی که پیرامون نقش او در انتقال پیام نیازمند وجود داشته، سبب ناراحتی و تصمیم برای عدم بازگشت به ایران شده است

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه