همراه ما باشید

کریستیچوویچ: سلامتی‌ام بسیار مهم است

کریستیچوویچ: سلامتی‌ام بسیار مهم است

پیروزی نیوز - کریستیچوویچ: سلامتی‌ام بسیار مهم است

سرمربی شاهین بوشهر با تاکید بر این که دوست دارد به ایران برگردد، گفت: با توجه به این که ۶۲ سال سن دارم، سلامتی‌ام بسیار مهم است.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، میشو کریستیچوویچ درباره دوری از تمرینات شاهین اظهار کرد: هر روز در مورد شیوه تمرینات با آقای کریمیان صحبت می‌کنم و تلاش می‌کنیم تمرینات قبلی را ادامه دهیم تا بازیکنان‌مان به آمادگی برسند. من از این راه دور آن‌گونه که باید از تمرینات اطلاعی ندارم اما به آقای کریمیان اعتماد کامل دارم و به من گفته‌اند سطح تمرینات تیم‌مان خوب شده است. امیدوارم دو بازیکن خارجی‌مان نیز برگردند و آمادگی لازم را داشته باشند.

 

او درباره نیامدنش به ایران بیان کرد: سرمربی ذوب آهن هم به ایران نیامده است. زمانی که من و کمک مربی‌ام به ایران آمده بودیم توانستیم به کمک خداوند و هواداران نتایج خارق العاده‌ای کسب کنیم و اکنون هم دوست دارم برگردم و با تمام وجود در شاهین کار کنم. البته باید به این توجه کنم که ۶۲ سال سن دارم و سلامتی‌ام بسیار مهم است. امیدوارم با شیب نزولی کرونا من هم سریع‌تر برمی‌گردم.

 

سرمربی کروات درباره آمادگی بازیکنانش هم گفت: بازیکنانمان بیشتر از ۲ ماه تمرینات اختصاصی داشتند اما امیدوارم به آمادگی قبلی‌مان برگردیم و بتوانیم در لیگ بمانیم. در پایان می‌خواهم از مدیرعامل، سرپرست، کادرفنی، بازیکنان و همه مردم بوشهر تشکر کنم که در هر حالتی از من حمایت کرده‌اند. امیدوارم به کمک خداوند بتوانم جواب اعتمادشان را بدهم

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه