همراه ما باشید

پانادیچ: نمی‌خواهم با پرسپولیس سازش کنم

پانادیچ: نمی‌خواهم با پرسپولیس سازش کنم

پیروزی نیوز - پانادیچ: نمی‌خواهم با پرسپولیس سازش کنم

مربی پیشین دروازه‌بان‌های پرسپولیس عنوان کرد مشکلی با شکایت پرسپولیس به دادگاه عالی ورزش ندارد. او درباره شانس صعود تیم ایران به جام جهانی تحت هدایت هموطن خود اسکوچیچ نیز به صحبت پرداخت.

به گزارش پرسپولیس نیوز، ایگور پانادیچ نقش بزرگی در موفقیت پرسپولیس در سال‌های گذشته داشت و سه بار به قرمزها کمک کرد تا در لیگ حرفه‌ای ایران قهرمان و یک قهرمانی در جام حذفی را نیز به دست بیاورند. او هم‌چنین در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ با پرسپولیس نایب قهرمان شد، جایی که تیم ایرانی در بازی آخر با نتیجه ۲ بر صفر برابر کاشیما آنتلرز ژاپن باخت.

پانادیچ درباره حضور دراگان اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال ایران به تهران تایمز گفت: اسکوچیچ یک مربی عالی و فوق‌العاده است و ذهنیت بازیکنان ایرانی را می‌شناسد. ایران تیم عالی دارد و می‌تواند به جام جهانی برسد.

ایران در گروه خود ۵ امتیاز از عراق کم‌تر دارد اما یک بازی کم‌تر بازی کرده است.

او درباره شانس صعود ایران به جام جهانی گفت: روشن است که کار صعود ایران به جام جهانی سخت است، اما من معتقدم که آن‌ها می‌توانند این کار را انجام دهند. ایران قبلاً نشان داده است که چقدر قدرت دارد.

بعد از این که تیم ایرانی حقوق مربی‌های کروات خود را پرداخت نکرد، پانادیچ علیه پرسپولیس شکایت کرده و فیفا به این تیم دستور داده است تا مبلغ بدهی خود را بپردازد. حالا پرسپولیس قصد دارد بلافاصله به دادگاه داوری ورزش (CAS) شکایت خود را ارجاع دهد.

پانادیچ در بخش دیگری از صحبت‌هایش اضافه کرد: من نمی‌خواهم با پرسپولیس سازش کنم. آن‌ها حق دارند به CAS بروند. اگر بخواهند مشکلی ندارم. من می‌توانم صبر کنم.

علیرضا بیرانوند قرار است به‌زودی راهی آنتورپ شود و بوژیدار رادوشویچ به عنوان دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس کار خواهد کرد. مربی دروزاه‌بان‌های پیشین پرسپولیس گفت:‌ رادوشویچ دروازه‌بان باکیفیتی است و شکی نیست که او می‌تواند جایگزینی عالی برای بیرانوند باشد، اما فکر می‌کنم پرسپولیس به یک دروازه‌بان دیگر احتیاج دارد. پیام نیازمند دروازه‌بان سپاهان بهترین دروازه‌بان حال حاضر لیگ است.

این مربی کروات در پایان گفت: من چهار سال را در ایران گذراندم و باید بگویم دلیل اصلی ماندن من در ایران هواداران بودند. آن‌ها لحظات فراموش نشدنی را برای ما به وجود آوردند زیرا بدون آن‌ها هیچ موفقیتی حاصل نمی‌شود. به همین مناسبت، من از ته قلبم به همه آن‌ها سلام می‌کنم و تاکید می‌کنم آن‌ها بهترین هواداران جهان هستند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه