همراه ما باشید

تست کرونای فولادی‌ها منفی شد

تست کرونای فولادی‌ها منفی شد

پیروزی نیوز - تست کرونای فولادی‌ها منفی شد

تست کرونای هیچ کدام از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم فولاد خوزستان مثبت نیست و بازیکنان با خیال راحت مشغول تمرین کردن هستند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، اکبر مرادی، پزشک تیم فولاد خوزستان با اعلام این خبر به ایرنا گفت: طبق اعلام آزمایشگاه تنها تست یکی از اعضای اجرایی تیم مثبت بوده که وی ۱۳ روز است در قرنطینه کامل به سر می‌برد و پس از پایان ۱۴ روز دوباره از او تست گرفته خواهد شد.

وی با بیان اینکه تمام اعضای تیم تاکنون سه مرتبه آزمایش PCR داده‌اند گفت: پاسخ تست‌های مرحله سوم را به سازمان لیگ ارسال کرده‌ایم که تست تمامی بازیکنان و مربیان تیم منفی اعلام شده‌ است. در تلاش هستیم که تمام پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده را در تمرینات و هتل اجرایی کنیم، تمامی اعضای تیم همکاری خوبی در جهت انجام این پروتکل داشته‌اند که لازم است از آن‌ها قدردانی کنم.

مرادی افزود: در هتل محل استقرارمان در هر اتاق تنها یک نفر بازیکن قرار دارد که هزینه بسیاری برای باشگاه دارد از طرفی ۲ اتوبوس به صورت ۲۴ ساعته اجاره کردیم و به صورت مداوم آنها را ضدعفونی می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه گرفتن تست‌های متعدد برای تیم‌ها خسته کننده است گفت:با این وجود ما طبق پروتکل‌های بهداشتی و با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا قبل از هر بازی تست از بازیکنان خواهیم گرفت.

شاگردان جواد نکونام برای آمادگی هرچه بیشتر از روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت اردوی خود را در تهران برپا کرده‌اند تا با قدرت بیشتر در ادامه مسابقات لیگ‌ برتر حاضر شوند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه