همراه ما باشید

علیپور:نشان دادن تصاویر شهدا بعد از گلزنی دلی است/نباید از استقلال غافل شویم

علیپور:نشان دادن تصاویر شهدا بعد از گلزنی دلی است/نباید از استقلال غافل شویم

پیروزی نیوز - علیپور:نشان دادن تصاویر شهدا بعد از گلزنی دلی است/نباید از استقلال غافل شویم

علیپور:نشان دادن تصاویر شهدا بعد از گلزنی دلی است/نباید از استقلال غافل شویم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با وجود اختلاف امتیاز، هیچ یک از ما تیم را از پیش قهرمان نمی‌دانیم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، علی علیپور که روز گذشته به دیدار مادر شهید رفت، درباره این اقدام و حرکتی که بعد از گلزنی‌ها با نشان دادن تصاویر شهدا انجام می‌دهد، اظهار داشت: این دیدار اخیر با پیشنهاد یکی از آشنایان انجام شد و وقتی متوجه شدم که آن شهید، دقیقا هم نام من بوده است، بیشتر مشتاق شدم. این حرکت و نشان دادن تصاویر شهدا بعد از گلزنی که درباره‌اش پرسیدید را برای دل خودم انجام می‌دهم. یک حس درونی است. از همان اول که به پرسپولیس آمدم، هر بار که گل می‌زدم، فرصتی پیش می‌آمد تا تصویر یکی از این عزیزان را نشان بدهم و امیدوار بوده‌ام که هر چه بیشتر این فرصت ایجاد شود.

بازیکن پرسپولیس درباره شرایط تیم هم ادامه داد: فعلا که در تمرینات هستیم و منتظریم که لیگ شروع بشود. با توجه به تعطیلی طولانی بازی‌ها هم تنها مورد این است که در زمان باقی‌مانده بتوانیم بازی‌های دوستانه داشته باشیم. خدا را شکر بچه‌ها با وجود محدودیت‌ها تمرینات خوبی داشته‌اند ولی خب، تمرین اختصاصی و انفرادی جای تمرینات گروهی و رقابتی را نمی‌گیرد.

علیپور در ارتباط با فشاری که روی خط حمله پرسپولیس وجود دارد و با جدایی استوکس و مشکل اوساگونا برای رسیدن به ایران با توجه به شرایط پروازها اضافه کرد: به هر حال این شرایطی است که پیش آمده است. هر یک از ما موظف هستیم در جایگاه خودمان به تیم و یکدیگر کمک کنیم. من هم مهاجم هستم و توقع این است که گل بزنیم. تمام تلاش خودمان را انجام می‌دهیم و با چنین فشارهایی غریبه نیستیم.

وی درباره بیم و امیدهای هواداران با توجه به فاصله امتیازات در لیگ برتر و کار سخت در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: در لیگ برتر فاصله امتیازی خوبی ایجاد شده است. از سوی دیگر نباید غافل باشیم که استقلال یک بازی عقب افتاده دارد و ۹ هفته لیگ هم باقی‌مانده است. نه فقط در لیگ قهرمانان بلکه در لیگ برتر نیز، کار سختی داریم. باید با آگاهی کامل نسبت به شرایط و با آمادگی وارد مسابقات شویم. تا جایی که من دیده‌ام در تیم همه به این مسایل اشراف دارند و هیچ‌کس، تیم را از پیش قهرمان نمی‌داند. در مورد لیگ قهرمانان هم هنوز منتظریم ببینیم بازی‌ها به چه ترتیب خواهد بود ولی فکر می‌کنم؛ بازی با نماینده عربستان بسیار تعیین کننده است و می‌توانیم امتیازهای لازم را جمع کنیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه