همراه ما باشید

رسول‌پناه: هماهنگی برای بازگشت بشار رسن انجام شده است

رسول‌پناه: هماهنگی برای بازگشت بشار رسن انجام شده است

پیروزی نیوز - رسول‌پناه: هماهنگی برای بازگشت بشار رسن انجام شده است

سرپرست باشگاه پرسپولیس عنوان کرد هماهنگی لازم برای بازگشت بازیکن عراقی این تیم به ایران انجام شده است.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، مهدی رسول‌پناه در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: همان‌طور که پیش از این با اعضای تیم و هواداران وعده کرده بودیم، پرداخت‌ها به بازیکنان برای به‌روز شدن دریافتی‌های آن‌ها همچنان ادامه دارد. پیش از این نسبت به پرداخت مطالبات بازیکنان اقدام کرده بودیم و در مورد خارجی‌ها هم اعتبار و ارز موردنیاز تامین شد.

وی ادامه داد: امروز یکشنبه(۱۸ خرداد)، بوژیدار رادوشویچ به باشگاه آمد و پرداختی خوبی داشتیم تا دریافتی او نیز مانند دیگر بازیکنان و حدود ۷۰ درصد باشد. در مورد بشار رسن هم اقدام مالی صورت گرفته است و منتظر ورود او به تهران هستیم تا مطالبه خود را دریافت کند. بشار در تدارک سفر به تهران است و هماهنگی برای این‌که بتواند به تهران سفر کند در حال انجام است و از این ناحیه نیز جای نگرانی نیست.

وی ادامه داد: در حال حاضر روی فراهم شدن سفر اوساگونا از نیجریه و عزیمتش به تهران متمرکز شده‌ایم. این تاخیر به دلیل محدودیت شدید پروازه‌ها و قوانین سخت‌گیرانه کشورها برای تردد اتباع دیگر کشورها است که در کنترل ما نیست، اما در تلاش هستیم تا به هر ترتیب شده، به واسطه پروازها از دبی، دوحه یا ترکیه او را هرچه سریع‌تر در کنار تیم داشته باشیم.

رسول‌پناه همچنین درباره آخرین وضعیت محمد نادری اظهار داشت: درباره محمد نادری و در کل همه بازیکنان نیز کار و مسوولیت را به مدیر و سرمربی تیم سپرده‌ایم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه