همراه ما باشید

پرده برداری از توافق مدیرعامل سابق با برانکو پس از باخت در مشهد برای بازگشت به پرسپولیس؛ راز صبح شنبه

پرده برداری از توافق مدیرعامل سابق با برانکو پس از باخت در مشهد برای بازگشت به پرسپولیس؛ راز صبح شنبه

پیروزی نیوز - پرده برداری از توافق مدیرعامل سابق با برانکو پس از باخت در مشهد برای بازگشت به پرسپولیس؛ راز صبح شنبه

مبلغ طلب برانکو ایوانکوویچ از باشگاه پرسپولیس بسیار بالاست و این مربی کروات به‌هیچ‌وجه قصد ندارد کوتاه بیاید یا تخفیف بدهد چون شنیده که پرسپولیس هم شکایت کرده و هر دو طرف قصد دارند تا پایان ماجرا پیش بروند.

از طرفی کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد تیم‌های بدهکار را از لیگ قهرمانان آسیا کنار بگذارد و این خطری جدی است که استقلال و پرسپولیس را تهدید می‌کند.

متاسفانه چند وقتی است عادت کرده‌ایم به شنیدن اخبار و تهدیدها. اخبار نه‌چندان خوب که حاصل عملکرد مدیرانی است که هیچ‌گاه دلیل آمدن و رفتن عجیبشان مشخص نشد. بعد از ثبات نسبی مدیریت در دوران طاهری، صندلی اول باشگاه تبدیل به محله برو بیا شد و هر صباحی یک مدیر بر روی آن تکیه زد و تصمیماتی درست یا غلط گرفت. البته هر چه پیش می‌رویم اثرات انتخاب مدیران و تصمیمات طلایی‌شان بیشتر دیده می‌شود.

به طور مثال در تقویم باشگاه وعده محالی با نام دوشنبه ثبت شد و بعد از آن در همه جای دنیا وقتی می‌خواستند از زمان خیالی نام ببرند نام دوشنبه روی آن می‌گذاشتند.

و یا مدیری که با وعده گفتگو برای حل اختلاف پیش آمد، کاری کرد کارستان!

برانکو اوکی داد؛

برانکو مرد محبوب پرسپولیسی‌ها ۲۴شهریور ماه سال گذشته از الاهلی جدا شد. درست در روزهای افت پرسپولیس کالدرون. سومین باخت پرسپولیس ۱۲مهرماه مقابل پدیده در مشهد رقم می‌خورد. مدیران تیم که از ۶ بازی گذشته تیمشان ۹ امتیاز به دست آورده بودند و تیم را در جایگاه هفتم می‌دیدند به دنبال راهکاری می‌گشتند که همان شب ارتباطی را با برانکو برقرار می‌کنند و سعی می‌کنند صید ارزشمندی را برای تیم و هواداران به دست آورند. بعد از صحبت های فراوان و پیشنهادات مختلف از جمله پرداخت مطالبات گذشته، مرد کروات قبول می‌کند که برای دومین بار هدایت سرخپوشان را بر عهده بگیرد و این می‌تواند بهترین خبر برای هوادارانی باشد که اگر چه سعی داشتند از کالدرون حمایت کنند تا تیم مثل ابتدای دوران برانکو با شرایط تاکتیکی جدید همسو شود اما مطمئنا همه اینها تا زمانی بود که امیدی به بازگشت مرد محبوب کروات وجود نداشت.  بازگشت برانکو علاوه بر اینکه برای هواداران خبری بسیار مهم تلقی می‌شد در شرایط تیم‌های دیگر هم تاثیر گذار بود، اما به یک‌باره انگار بعد از خواب شبانگاهی همه‌چیز فراموش می‌شود. فردای روز مذاکره دیگر تماسی برقرار نشد و انگار مدیران به طور کلی قید این انتقال بزرگ را زدند و از صحبت های درگوشی نام‌های دیگری شنیده شد. به‌راستی چرا چنین بازگشت بزرگی رقم نخورد؟ آیا کسی مخالف حضور این مربی بود؟ یا اشخاص دیگر دنبال گزینه‌های مورد نطرشان بودند؟

آیا کسی رای مدیران را زد که اینقدر راحت همه‌چیز را فراموش کردند و انگارنه‌انگار می‌توانستند چنین رویداد بزرگی را برای هوادار رقم زنند؟ اگر چنین می‌شد دیگر امروز اخبار تهدید و … را منتشر نمی‌کردیم.

امیدواریم این خبر تکذیب نشود چرا که زنده‌ترین شاهد برای این ادعا برانکو ایوانکوویچ است.

به‌خوبی به یاد داریم در آن دوره برخی افراد حاشیه‌ای که دنبال گزینه‌های خودشان بودند چه نقشه‌هایی نکشیدند، همان افرادی که شاهکار دیگری چند ماه بعد رقم زدند. روزهای گذشته رسول پناه در مورد باز شدن پای سازمان بازرسی به برخی قراردادها سخن گفت، کاش درخواست می‌کرد در مورد برخی اتفاقات و انتقالات دیگر هم ورود پیدا کنند.

همیشه خیانت در نقل‌وانتقال مالی نیست . بهتر است فعلا سکوت کنیم تا ادعای جدیدی مطرح شود آن‌وقت بازتر خواهیم نوشت. از خیلی چیزها

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه