همراه ما باشید

سرمربی آنتورپ: بیرانوند تا آخر فصل در پرسپولیس بماند

سرمربی آنتورپ: بیرانوند تا آخر فصل در پرسپولیس بماند

پیروزی نیوز - سرمربی آنتورپ: بیرانوند تا آخر فصل در پرسپولیس بماند

سرمربی آنتورپ: بیرانوند تا آخر فصل در پرسپولیس بماند

مسئولان باشگاه آنتورپ و سرمربی این تیم موضع متفاوتی نسبت به جذب علیرضا بیرانوند دارند.

به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از گازت وان آنتورپن، علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس با آنتورپ بلژیک قرارداد بسته است و قرار بود بعد از اتمام فصل جاری لیگ برتر ایران راهی بلژیک شود ولی شیوع ویروس کرونا فعلا باعث شده است هیچ تیمی در فوتبال اروپا از جمله بلژیک به دنبال خریدهای جدید نباشد.

سایت بلژیکی به آخرین شرایط آنتورپ در بازار نقل و انتقالات پرداخت و نوشت: انتظار می‌رفت علیرضا بیرانوند تاکنون در باشگاه بلژیکی باشد اما هم‌چنان در ایران مانده است. ایوان لکو، مربی وی به وب سایت باشگاه گفت که او می‌خواهد بیرانوند فصل را در پرسپولیس به پایان برساند، اما البته این هدف باشگاه نیست. آنتورپ سعی دارد هر چه سریع‌تر این دروازه‌بان را به بلژیک بیاورد. در همین راستا باید منتظر چراغ سبز مسوولان باشگاه باشیم.

در صورت رفتن علیرضا بیرانوند به آنتورپ، بوژیدار رادوشویچ کروات مسوول حراست دروازه پرسپولیس در بازی‌های باقی مانده فصل جاری و جام حذفی و لیگ قهرمانان خواهد بود و باید دید مسوولان باشگاه پرسپولیس با توجه به فشردگی بالای بازی‌های ادامه فصل اجازه رفتن به دروازه‌بان ملی پوش خود می‌دهند یا خیر.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه