همراه ما باشید

کنعانی زادگان: منتظر لغزش رقبا نخواهیم ماند / روزهای سخت‌مان گذشت

کنعانی زادگان: منتظر لغزش رقبا نخواهیم ماند / روزهای سخت‌مان گذشت

پیروزی نیوز - کنعانی زادگان: منتظر لغزش رقبا نخواهیم ماند / روزهای سخت‌مان گذشت

کنعانی زادگان: منتظر لغزش رقبا نخواهیم ماند / روزهای سخت‌مان گذشت

محمدحسین کنعانی زادگان که بعد از درخشش در ترکیب ماشین‌سازی توانست بار دیگر به جمع سرخپوشان بازگردد، در فصلی که گذشت یکی از بهترین‌های لیگ بود و در دیدارهایی که برای پرسپولیس به میدان رفت عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و تا به اینجای لیگ به همراه سایر مدافعان این تیم توانسته است کمترین گل خورده را به ثبت برساند.

این مدافع سرزن بعد از پشت سر گذاشتن تعطیلی چندماهه خودش را برای شروع دوباره لیگ آماده می‌کند و این روزها در کنار همبازیانش سخت تمرین می‌کند تا در پایان فصل بتواند با تیمش قهرمانی را جشن بگیرد. کنعانی زادگان در گفت‌وگوی کوتاهی که با خبرنگار پرسپولیس داشت از دلتنگی‌های خود برای حضور در مستطیل سبز و برگزاری جشن قهرمانی در پایان گفت و ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر کرونا ریشه‌کن شود و زندگی مردم به شرایط عادی بازگردد.

* بعد از ۲ ماه تعطیلی در شروع دوباره تعطیلات شرایط تیم را چگونه می‌بینی؟

قبل از هر چیزی باید بگویم خیلی خوشحالم که دوباره به زمین چمن برگشته‌ام. دلم برای تمرین و مسابقه و همبازیانم تنگ‌شده بود. با برنامه‌ای که کادر فنی داده بود در آن ۲ ماهی که در قرنطینه بودیم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و حالا خوشحالم که به زمین چمن برگشته‌ایم و در حال حاضر هم زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را به‌صورت گروهی ادامه می‌دهیم.

*چقدر ازنظر بدنی آماده بازی‌ها هستید؟

به هرحال با توجه به تعطیلی لیگ بدن بازیکنان نسبت به‌روزهای قبل کمی افت کرده است اما در همین مدت کوتاهی که تمرینات شروع‌شده روز به روز آمادگی بدنی بازیکنان افزایش پیدا می‌کند و مطمئناً تا شروع بازی‌ها به آمادگی لازم خواهیم رسید و جای نگرانی وجود ندارد.

*خودت در چه شرایط هستی؟

در چند ماهی که تمرینات تعطیل بود به‌صورت انفرادی با مربی بدنساز به‌طور اختصاصی تمرین می‌کردم. در خانه هم برخی تمرینات را انجام می‌دادم و تلاش کردم خود را آماده نگه‌دارم تا ازلحاظ بدنی افت نکنم.

* تا به حال در طول دوران فوتبالت چنین تجربه‌ای داشتی و اینکه روزهایی که از فوتبال دور بودی سخت نبود؟

خیلی دوران سختی بود. دوری از فوتبال یک‌طرف و نگرانی به خاطر شیوع کرونا باعث شده بود تا من هم مثل همه مردم روزهای بدی را در این مدت پشت سر بگذارم. برای ما که به ورزش و مسابقه عادت داشتیم این‌همه خانه نشستن راحت نبود و در این مدت دلتنگ حضور در چمن و هواداران مان بودم و برای شروع لیگ لحظه‌شماری می‌کنم. خوشبختانه آن روزهای سخت تمام شد و می‌توانیم از چند روز دیگر مسابقات را شروع کنیم. امیدوارم بعدازاین هم به خیروخوشی سپری شود و این بیماری زودتر ریشه‌کن شود تا روزهای خوبی در فوتبال و برای مردم کشورم در آینده رقم بخورد.

*نظر در مورد ادامه مسابقات چیست؟

بی‌صبرانه منتظر آغاز بازی هستیم. با احترام به همه تیم‌های لیگ برتری باید بگویم که ما شانس اول قهرمانی در لیگ هستیم. خوشبختانه برهه سخت لیگ را با نتایج خوبی که گرفتیم به سلامت عبور کردیم.البته نمی‌شود گفت بازی‌های آسانی در ادامه داریم، اما کارمان به نسبت رقبایمان آسان‌تر است، چرا که بازی‌های سخت آن‌ها باقی‌مانده است.هرچند که ما منتظر لغزش رقبا نخواهیم ماند و تلاش می‌کنیم که سرنوشت مان را خودمان رقم بزنیم و ان شاءا… در پایان فصل پوکر قهرمانی را جشن می‌گیریم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه