همراه ما باشید

مربی فولاد: بازگشت بازیکنان به شرایط عادی سخت بود

مربی فولاد: بازگشت بازیکنان به شرایط عادی سخت بود

پیروزی نیوز - مربی فولاد: بازگشت بازیکنان به شرایط عادی سخت بود

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است بعد از حدود دو ماه استراحت کار خیلی سختی بود بازیکنان به شرایط عادی خود برگردند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، حسین کعبی درباره اردوی این تیم اظهار کرد: بعد از حدود دو ماه استراحت کار خیلی سختی بود بازیکنان به شرایط عادی خود برگردند. به خصوص امروز که از اهواز فاصله گرفتیم و در اردوی تهران حضور داریم و بازیکنان تلاش می‌کنند تا به آمادگی لازم برسند. این‌جا آب‌و هوا نسبت به خوزستان خیلی بهتر است و صبح و بعد از ظهر تمرین می‌کنیم و از نظر بدنی خیلی بهتر شدیم و خودمان را برای شروع لیگ و بازی سخت استقلال آماده می‌کنیم و ان‌شاءالله بتوانیم نتیجه خیلی خوبی بگیریم.

او درباره بسته شدن پنجره نقل‌ و انتقالات فولاد خوزستان گفت: این مساله به باشگاه مربوط می‌شود و ما به عنوان مربی در زمین فوتبال تیم خود را نشان می‌دهیم اما ان‌شاءالله باشگاه این مشکل را حل می‌کند. ما فقط تمام فکرمان را برای ده بازی‌ آینده گذاشته‌ایم و امیدواریم که نتیجه و اتفاق خوبی در رابطه با این مساله رخ دهد.

کعبی درباره نیامدن پاتوسی به تمرینات تیم هم عنوان کرد: باشگاه پیگیر بازگشت او به تمرینات است و امیدوارم او به زودی برگردد و به جمع بازیکنان‌مان بپیوندد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه