همراه ما باشید

برزگر: بیرانوند گوشم را کشید تا سخت تلاش کنم

برزگر: بیرانوند گوشم را کشید تا سخت تلاش کنم

پیروزی نیوز - برزگر: بیرانوند گوشم را کشید تا سخت تلاش کنم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص حرکت دروازه بان این تیم با وی در یکی از جلسات تمرینی صحبت های جالبی کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، آریا برزگر درباره حضورش در بازی دوستانه مقابل سایپا گفت: نمی دانم مربیان از عملکردم رضایت داشتند یا خیر اما خودم از عملکردم به هیچ وجه رضایت نداشتم. با این حال از اعضای کادرفنی و آقا یحیی به دلیل اعتمادی که به من کردند تشکر می کنم و امیدوارم در آینده با بازی های خوبم بتوانم جواب اعتمادشان را بدهم.

برزگر درباره اینکه او و دیگر بازیکنان به لحاظ تیمی و انفرادی در شرایط آرمانی قرار دارند یا خیر، عنوان کرد: خودم در زمان تعطیلی از روز اول فیزیکی و بدنی کار کردم و دیگر بچه های تیم هم شرایط و روحیه بسیار خوبی دارند تا بتوانیم برای چهارمین بار متوالی قهرمان لیگ شویم.

این مهاجم درباره تفاوت های کالدرون و گل محمدی و اینکه در زمان مربی قبلی شرایط بدی را داشت، تصریح کرد: نمی خواهم درباره مربی قبلی حرفی بزنم برای او آرزوی موفقیت می کنم اما درباره آقا یحیی باید بگویم که او خیلی به ما روحیه می دهد و از نظر فنی نیازی به تعریف من ندارد.

برزگر در مورد اهدافی که دارد عنوان کرد: می دانم اول باید در پرسپولیس فیکس شوم و به تیم ملی برسم اما در نهایت آرزو دارم روزی در منچستر یا رئال بازی کنم.

بازیکن سرخپوشان درباره شوخی بیرانوند با او در یکی از تمرینات پرسپولیس اظهار داشت: بیرانوند بهترین دروازه بان ایران و آسیا است او گوش من را کشید چون هم می خواست با من شوخی کند تا روحیه بگیرم و هم اینکه پیامی برای من باشد تا در زندگی شخصی و حرفه ای سخت تلاش کنم. بیرانوند گوش هرکه را کشیده موفق شده و امیدوارم من هم بتوانم به اهدافم برسم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه