همراه ما باشید

میرزاپور: فشار زیاد در تمرینات بازیکنان را مصدوم می‌کند

میرزاپور: فشار زیاد در تمرینات بازیکنان را مصدوم می‌کند

پیروزی نیوز - میرزاپور: فشار زیاد در تمرینات بازیکنان را مصدوم می‌کند

مربی دروازبانان تیم فوتبال پیکان تاکید کرد به دلیل دوری چند ماهه بازیکنان از تمرین، مصدومیت های ناشی از برگزاری فشرده تمرینات طبیعی است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، ابراهیم میرزاپور درباره دیدار دوستانه دو تیم فوتبال پیکان و آلومینیوم اراک عنوان کرد: بازی در نیمه اول خیلی بهتر بود و تیم ما توانست عملکرد خوبی را به نمایش بگذارد و تیم آلومینیوم با تعویض‌هایی که در ادامه کار انجام داد توانست نتیجه را عوض کند و عملکرد بهتری از خودش نشان دهد.

وی افزود: بازیکنان نزدیک به سه ماه است هیچ تمرینی نداشته‌اند و عملکردی که از آنها انتظار می‌رود را ندارند. تمام تمرینات انفرادی که بازیکنان انجام داده‌اند خوب است، ولی هیچ چیز تمرین گروهی نمی‌شود، شرایط مسابقات خیلی مهم است. ۸ بازی به پایان لیگ مانده است، شاید تیم‌ها در دو سه بازی آخر به شرایط ایده‌آل برسند.

وی افزود: در تلاش هستیم همه نفراتمان را آماده کنیم و هر روز یک بازی دوستانه برگزار می‌کنیم تا بازیکنانی که با آلومینیوم بازی نکردند، در بازی چهارشنبه به میدان بروند.

مربی دروازه‌بانان پیکان در خصوص مصدومیت بازیکنان گفت: فشار تمرینات زیاد است و بازیکنان چند ماه بدون تمرین بودند و این مصدومیت‌ها طبیعی است. جابر و مغانلو بازیکنانی هستند که در این بازی مصدوم شدند. این فشارها باعث مصدومیت خیلی از بازیکنان خواهد شد. همانطور که دیدیم در پرسپولیس محمد انصاری رباط پاره کرد. ما در تلاش هستیم فشار لازم را به بازیکنان بیاوریم و امیدواریم با برنامه‌ریزی‌ای که می‌کنیم، هیچ بازیکنی مصدوم نشود و لیگ را در سلامت به پایان برسانیم.

وی درباره دروازه‌بانان پیکان گفت: هر چهار دروازه‌بان ما در تلاش هستند. از روز اول ویسی به آنها گفته است هر کس در تمرینات آماده باشد می‌تواند در ترکیب اصلی آماده باشد. امیدواریم در دو سه هفته‌ای که مانده است همه شرایط خوب را به دست آورند و دروازه‌بانی که آماده‌تر است به تیم کمک کند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه