همراه ما باشید

بشار، زمینی راهی ایران می‌شود

بشار، زمینی راهی ایران می‌شود

پیروزی نیوز - بشار، زمینی راهی ایران می‌شود

سرپرست معاونت اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به بسته بودن مرزهای هوایی، در تلاش هستیم تا مجوز سفر زمینی او به ایران را دریافت کنیم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، حسین خبیری درباره اضافه شدن بازیکنان خارجی تیم پرسپولیس به تمرینات تیمی گفت: باشگاه همه اقدام‌های لازم، برای فراهم شدن امکان حضور بازیکنان خارجی از جمله بشار رسن در ایران را انجام می‌دهد. در روزهای گذشته که ماموریت انجام هماهنگی‌ها برای بازگشت بشار به من داده شد، به طور مرتب با این بازیکن در تماس بوده‌ام. خود او هم مشتاق است که هر چه سریعتر به جمع بازیکنان اضافه شود و برای شروع دوباره بازی‌ها آماده شود ولی متاسفانه با مشکل لغو پروازهای خروجی عراق روبرو هستیم. ما حتی به دنبال این مساله بودیم که او به ترکیه، قطر یا امارات برود و از آن طریق به ایران برگردد، اما مشکل پروازی وجود داشت.

وی ادامه داد: در نهایت تنها راه ممکن، سفر زمینی او است. در این ارتباط نیز، مهدی رسول‌پناه، امروز نامه‌ای را برای سفارت ایران در بغداد ارسال کرد تا مجوز عبور از مرز زمینی برای رسن اخذ شود. با صدور این مجوز او وارد یکی از استان‌های مرزی ایران خواهد شد و از آن‌جا به تهران پرواز خواهد کرد.

سرپرست معاونت اجرایی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: در ارتباط با مسایل مالی برای پرداخت مطالبات این بازیکن هم، مشکلی وجود ندارد. با توجه به اقدام باشگاه اعتبار لازم تامین شده و سرپرست باشگاه در این ارتباط، دستور لازم را به بخش مالی داده اند. به بشار رسن هم اعلام کرده‌ایم به محض بازگشت به تهران و مراجعه به باشگاه بخشی از مطالبات خود را  دریافت می‌کند و باقیمانده آن نیز برای این که در شرایط برابری با دیگر بازیکنان قرار بگیرد هفته آینده به وی تحویل خواهد شد. انتظار ما این است که او را تا روز چهارشنبه در جمع سرخپوشان ببینیم، البته این تاخیر ارتباطی به مسایل مالی نداشته است و این شایعه که او قهر کرده، درست نبود، او همیشه با وجود مشکلات مالی، تعصب و تعهد خود را نسبت به تیم نشان داده است.

خبیری همچنین درباره وضعیت آکادمی فوتبال باشگاه و جلسه ای که در این ارتباط با رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس داشت، عنوان کرد: آکادمی فوتبال باشگاه در روزهای آینده، فعالیت خود را با شیوه‌نامه جدید دنبال خواهد کرد. ظرف چند روز آینده نیز شرایط و ضوابط فعالیت مدارس فوتبال پرسپولیس و نحوه صدور مجوز راه‌اندازی آن‌ها از طریق سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اطلاع‌رسانی خواهد شد تا متقاضیان، نسبت به تمدید یا دریافت مجوز مدارس فوتبال پرسپولیس، اقدام نمایند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه