همراه ما باشید

پزشک پرسپولیس: قبل از شروع لیگ برتر، تست PCR می‌گیریم

پزشک پرسپولیس: قبل از شروع لیگ برتر، تست PCR می‌گیریم

پیروزی نیوز - پزشک پرسپولیس: قبل از شروع لیگ برتر، تست PCR می‌گیریم

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برنامه ما این است که پیش از شروع مسابقات، یک بار دیگر تست PCR از بازیکنان گرفته شود تا مشکلی برای تمرینات و بازی‌ها نباشد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، علیرضا حقیقت درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تمرین سرخپوشان بیان کرد: تمامی سعی و تلاش تیم پزشکی پرسپولیس این است که به نحو احسن به اعضای تیم سرویس بدهیم. در بدو ورود بازیکنان، علائم بهداشتی آن‌ها کنترل می‌شود و سپس از تونل ضدعفونی کننده عبور می‌کنند.

او افزود: ماسک و دستکش به بازیکنان داده می‌شود و همچنین درباره کرونا نیز به آن‌ها آموزش داده شده است تا همه چیز به خوبی تمام شود. تست PCR پیش از شروع تمرینات گرفته شد که ۲ مورد مثبت داشتیم و پس از ۲ هفته قرنطینه، شرایط آن‌ها خوب شد و به تمرینات بازگشتند.

حقیقت بیان کرد: پیگیری‌ها ادامه خواهد داشت تا همه چیز به نحو احسن انجام شود. برنامه ما این است که پیش از شروع مسابقات، یک بار دیگر تست PCR از بازیکنان گرفته شود تا مشکلی برای تمرینات و بازی‌ها نباشد. برای بازی‌های دوستانه تلاش کردیم با تیم‌هایی بازی کنیم که تست را پشت سر گذاشته باشند تا مشکلی بوجود نیاید.

او با تاکید بر این که در بازی چهارشنبه با گل گهر نیز سعی می کنیم تا این پروتکل رعایت شود، عنوان کرد: پروتکلی که درحال حاضر تدوین شده برای تمرینات است و باید منتظر ماند تا موقع شروع مسابقات چه پروتکلی داده خواهد شد. اگر در آن پروتکل موارد گفته شود قطعا رعایت خواهیم کرد تا فاصله اجتماعی در هواپیما، اتوبوس و هتل رعایت شود. برای بازی‌هایی که مهمان هستیم، به هتل‌هایی می‌رویم که اتاق‌ها را ضدعفونی کرده باشند و مسائل تغذیه رعایت شود تا مشکلی نداشته باشیم

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه