همراه ما باشید

آمادگی باشگاه فولاد برای برگزاری دیدارهای خانگی

آمادگی باشگاه فولاد برای برگزاری دیدارهای خانگی

پیروزی نیوز - آمادگی باشگاه فولاد برای برگزاری دیدارهای خانگی

مدیرعامل باشگاه فولاد اعلام آمادگی کرد که ورزشگاه شهدای فولاد می‌تواند پذیرای دیدارهای خانگی نفت مسجدسلیمان در ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال باشد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، جلسه شورای امنیت ورزش خوزستان، امروز بیستم خردادماه با حضور مسئولانی از استانداری، اداره‌کل ورزش خوزستان، مدیرعاملان باشگاه‌های صنعت نفت آبادان، فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان و همچنین فرمانداران آبادان و مسجدسلیمان و معاون سیاسی فرماندار اهواز در محل استانداری خوزستان به منظور برگزاری دیدارهای خانگی سه تیم لیگ برتری در استان خوزستان با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در محل استانداری برگزار شد.

در این جلسه نیز پس از مطرح شدن مشکلات مالی باشگاه نفت مسجدسلیمان از سوی نصیریان دوست، مدیرعامل این باشگاه مبنی بر عدم توانایی مالی جهت اجرای پروتکل‌های بهداشتی، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد، پیشنهادی برای باشگاه نفت داشت.

آذری عنوان کرد که باشگاه فولاد این آمادگی را دارد که ورزشگاه خود را با تمام امکاناتی که در راستای اجرای پروتکل‌های بهداشتی آماده کرده است، در اختیار باشگاه نفت‌مسجدسلیمان بگذارد تا نفت با خیال راحت در استان خوزستان پذیرای رقبا باشد

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه