همراه ما باشید

قائم‌مقام شهر‌خودرو: نمی‌توانیم در مشهد میزبانی کنیم

قائم‌مقام شهر‌خودرو: نمی‌توانیم در مشهد میزبانی کنیم

پیروزی نیوز - قائم‌مقام شهر‌خودرو: نمی‌توانیم در مشهد میزبانی کنیم

قائم مقام باشگاه شهرخودرو گفت: وضعیت مشهد همچنان در شرایط قرمز است و با استرس زیادی تمرینات تیم را برگزار می کنیم.

 

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، وحید علیپور درباره وضعیت برگزاری تمرینات این تیم اظهار کرد: بعد از انجام تست های کرونا، با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی تمرینات تیم زیر نظر کادر فنی آغاز شده است اما آنچه که مهم است اینکه با توجه به وضعیت قرمز مشهد تمرینات را با استرس زیادی برگزار می کنیم.

 

وی ادامه داد: با توجه به اخباری که وزارت بهداشت در خصوص کرونا اعلام می کند، ما همچنان نظرمان این است که بازی‌ها برگزار نشود بهتر است، اما سازمان لیگ گویا بر این موضوع اصرار دارد و ممکن است سلامتی خیلی از اهالی فوتبال را به خطر بیاندازد.

 

قائم مقام باشگاه شهر خودرو خراسان افزود: تا چند روز قبل از اینکه حمیداوی مالک باشگاه چک های بازیکنان و کادرفنی ،برای رسیدن پرداختی‌ها به ۸۰ درصد را صادر کند، متاسفانه خیلی از افراد موضوع مسایل مالی در خصوص مخالفت باشگاه ما با برگزاری لیگ را مطرح می‌کردند اما حالا همه می دانند که باشگاه شهرخودرو به فکر سلامتی بازیکنان و اهالی فوتبال بوده است چون راهکارهای خیلی مناسبی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در زمان برگزاری مسابقات را نداریم.

 

وی اظهار داشت: سعی کردیم وضعیت معیشت بازیکنان را در نظر بگیریم و برحسب وظیفه تا اینجای فصل تقریبا پرداختی هایمان به روز است و با تحویل چک های بازیکنان که در روزهای گذشته داشتیم قسمت عمده ای از مطالبات بازیکنان را داده ایم. عدد پرداختی باشگاه به بازیکنان در شرایطی رقم خورد که باشگاه ما در بخش خصوصی اداره می شود و تامین منابع مالی در روزهایی که تقریبا بازار کسب و کار تعطیل است اتفاق ساده ای نبود ولی اولویت مدیریت باشگاه برای حفظ آرامش بازیکنان است و فکر می کنم هیچ باشگاهی چه در بخش خصوصی چه دولتی مانند تیم ما پایبند به قراردادهایش نبوده است.

 

علیپور در ادامه به تمایل مالک باشگاه به توقف لیگ اشاره کرد و گفت: آقای حمیداوی از رو اول قویا گفتند که اگر صحبت از تعطیلی لیگ می کنند صرفا برای حفظ سلامت جامعه و بازیکنان است و به نظرم علیرغم صحبت های ناجوانمردانه ای که برای مسائل مالی به او نسبت داده شد، حالا اثبات شده است که در عمل هم واقعا به دنبال این موضوع هستیم.

 

قائم مقام باشگاه شهرخودرو خراسان ادامه داد:شما به این نکته توجه داشته باشید که باشگاه ما می توانست مثل اکثر تیم ها، بخشی از قراردادها را پرداخت نکند ولی تصمیم مدیریت برخلاف این امر بود و امیدوارم به مسئولان سازمان لیگ اثبات شده باشد که ما فقط با چه هدفی به دنبال تعطیلی مسابقات هستیم.هرچند که با توجه به وضعیت قرمز برخی شهرها مثل مشهد عملا امکان برگزاری بازیها در این شهرها نیز وجود ندارد.

 

وی همچنین به آمادگی تیمش برای شرکت در مسابقات اشاره کرد و گفت: با همه صحبت هایی که کردم، تمرینات تیم زیر نظر کادر فنی ادامه دارد، اما باید ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. آمارهایی که در روزهای گذشته منتشر شده به نظر من واقعیت جامعه را نشان می دهد و پیگیری دوباره لیگ، می تواند اوضاع را وخیم تر از قبل کند.

 

علیپور در گفت و گو با سایت باشگاه شهرخودرو عنوان کرد: آنچه مسلم است مشهد در حال حاضر در وضعیت قرمز به سر می برد و همانطور که گفتم این مسئله باعث ایجاد استرس در بین بازیکنان شده است و عملا ما مجبوریم به شهر دیگری برویم برای همین هم کادر فنی پیشنهاد داده است تا تیم را ظرف چند روز آینده به تهران ببریم و مدتی را در تهران اردو بزنیم تا کنترل بازیکنان راهم از نظر شیوع ویروس بیشتر زیر نظر بگیریم.هر چند با این شرایط و وضعیت قرمز مشهد، برگزاری بازی در این شهر هم با ابهام روبرو است وبه نوعی از مشهد فراری می شویم

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه