همراه ما باشید

سفر بیرانوند به اروپا همچنان در ابهام/ بلیت بلژیک هفته آینده آماده می‌شود؟

سفر بیرانوند به اروپا همچنان در ابهام/ بلیت بلژیک هفته آینده آماده می‌شود؟

پیروزی نیوز - سفر بیرانوند به اروپا همچنان در ابهام/ بلیت بلژیک هفته آینده آماده می‌شود؟

زمان سفر دروازه‌بان فعلی تیم پرسپولیس به شهر آنتورپ همچنان نامشخص است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، سفر علیرضا بیرانوند به بلژیک برای حضور در تمرینات تیم آنتورپ تبدیل به دغدغه‌ای جدید برای باشگاه پرسپولیس شده است چرا که کادرفنی سرخپوشان علاقه‌مند است بازی‌های باقی مانده لیگ نوزدهم را با حضور سنگربان شماره یک تیم ملی به پایان برساند.

پیش از این گفته می‌شد که بیرانوند امروز(چهارشنبه ۲۱ خرداد) راهی بلژیک خواهد اما همانطور پیش از این در خبرگزاری فارس به آن اشاره شده بود (زمان حضور بیرانوند در بلژیک هنوز مشخص نیست) دروازه‌بان پرسپولیس بلیتی برای این سفر ندارد و همچنان زمان حضور او در تمرینات آنتورپ نامشخص است.

طبق اعلام وکیل بیرانوند به خبرنگارورزشی فارس، این دروازه‌بان هنوز موفق به تهیه بلیت برای سفر به شهر آنتورپ نشده و بنابراین اخبار منتشر شده در خصوص تعویق سفر بیرانوند صحت ندارد زیرا در واقع شماره یک تیم ملی هیچ برنامه‌ای برای سفر به اروپا نداشته و همچنان منتظر تهیه بلیت برای انجام این سفر است.

از طرفی، با وجود اینکه مسئولان آنتورپ تمایل خودشان برای حضور بیرانوند در تمرینات تیم را اعلام کرده‌اند اما بین دو باشگاه ایرانی و بلژیکی هنوز مکاتبه و گفت‌وگوی رسمی و قطعی در خصوص حضور بیرانوند در تمرینات بلژیک نشده و همچنین به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس هم از این اتفاق استقبال می‌کند چرا که با وجود پرداخت بخشی از پول بند فسخ قرارداد بیرانوند به باشگاه پرسپولیس، مسئولان و کادرفنی این تیم تمایل به ادامه لیگ با حضور بیرانوند دارند.

به هرحال باید دید در آینده نزدیک چه مکاتبه‌ای بین دو باشگاه صورت می‌گیرد. قطعا زمان سفر بیرانوند به بلژیک بستگی به چگونگی ادامه رابطه بین دو باشگاه دارد و بعید نیست که حتی تکلیف بلیت سفر او در پایان این هفته یا هفته آینده مشخص شود

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه