همراه ما باشید

بازی دوستانه؛ پرسپولیس یک – گل گهر صفر /مشت های برای لیگ

بازی دوستانه؛ پرسپولیس یک – گل گهر صفر /مشت های برای لیگ

پیروزی نیوز - بازی دوستانه؛ پرسپولیس یک – گل گهر صفر /مشت های برای لیگ

دیدار دوستانه تیم‌های فوتبال پرسپولیس و گل گهر سیرجان با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس عصر چهارشنبه (۲۱ خرداد) از ساعت ۱۸:۰۰ در ورزشگاه شهید کاظمی در جریان دیداری دوستانه به مصاف گل‌گهر سیرجان رفت و در نهایت توانست با یک گل حریفش را شکست دهد. تک‌گل پرسپولیس در این دیدار را سیامک نعمتی به ثمر رساند.

پیش از شروع بازی، علی قلی‌زاده هافبک لژیونر تیم ملی که در تیم شارلوا بلژیک بازی می‌کند، در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شد و با یحیی گل محمدی و افشین پیروانی صحبت کرد.

در دقیقه ۷ بازی و در ضد حمله پرسپولیس، با اشتباه خط دفاعی تیم گل گهر، پاس امید عالیشاه به سیامک نعمتی رسید و این بازیکن به راحتی اولین گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

در دقیقه ۱۷ شوت زمینی مهاجم گل گهر از پشت محوطه جریمه، به وسیله بیرانوند مهار شد.

سید جلال حسینی به دلیل مصدومیت جزیی که دارد، در این بازی حاضر نیست و به همراه کادر پزشکی تمرینات اختصاصی انجام می‌دهد.

در دقیقه ۲۶ در ضد حمله گل گهر، شجاع خلیل زاده در گوشه هجده قدم سرخپوشان، مهاجم گل گهر را متوقف کرد و داور به او کارت زرد نشان داد. ضربه آزاد گل گهر هم راهی به جایی نبرد و بازی همچنان با تک گل سرخپوشان در جریان است.

در دقیقه ۳۰ گادوین منشا بازیکن سابق تیم پرسپولیس که در تیم گل گهر بازی می‌کند در برخوردی که در میانه زمین با بازیکن پرسپولیس داشت، مصدوم شد و جای خودش را به پیمان رنجبری داد.

در دقیقه ۳۵ در حمله تیم گل گهر و پاس عرض آنها به محوطه جریمه میزبان، توپ با مشایعت مهدی شیری به بازیکن میهمان نرسید و این موقعیت مهار شد.

در دقیقه ۳۷ همکاری خوب بازیکنان پرسپولیس در محوطه جریمه گهر با پاس رو به بیرون نعمتی همراه شد اما توپ به بازیکنان سرخپوش نرسید و این موقعیت خوب از دست رفت.

در دقیقه ۴۲ و روی ضد حمله بازیکنان پرسپولیس، توپ در گوشه محوطه جریمه حریف به علی علیپور رسید و ارسال خوب این بازیکن با ضربه سر احمد نورالهی همراه شد که این ضربه با اختلاف کمی از روی دروازه گل گهر به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۴ مجددا پرسپولیس صاحب یک موقعیت خطرناک شد و این بار محمد نادری از جناح چپ با ارسالی خوب روی دروازه گل گهر، علی علیپور را صاحب موقعیت کرد که ضربه سر این بازیکن از روی دروازه میهمان گذشت.

در دقیقه ۴۵ شوت زمینی و محکم پیمان رنجبری توسط علیرضا بیرانوند مهار شد.

نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

امیر روستایی که در جریان تمرین در روزهای پیش دچار مصدومیت شده بود در کنار سید جلال حسینی با کادر پزشکی تیم در حال انجام تمرینات اختصاصی است.

در آغاز نیمه دوم، رادو به جای بیرانوند وارد زمین شد و تا دقیقه ۵۰ هم بازی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس دنبال می‌شود.

در دقیقه ۵۲ حمله خطرناک بازیکنان گل گهر با پاس عرضی و زمینی یوسف وکیا همراه شد که این توپ به طور خطرناکی از جلوی دروازه پرسپولیس عبور کرد و بازیکنان میهمان نتوانستند روی آن اثر بگذارند.

در دقیقه ۶۲ و روی پاس در عمق سیامک نعمتی، وحید امیری با دروازه بان حریف تک به تک شد که شوت او توسط گلر حریف دفع شد.

در دقیقه ۶۵ حمله پرسپولیس در گوشه محوطه جریمه گل گهر، با خطایی که بایرامی روی نادری انجام داد، سرخپوشان را صاحب ضربه کاشته کرد که ضربه عالیشاه مستقیم به سمت دروازه زده شد و توپ پس از برخورد به تیرک دروازه، به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۶ پرسپولیس به طور همزمان چهار تعویض انجام داد و طی آن؛ احسان حسینی، محسن ربیع‌خواه، سعید حسین‌پور و مهدی عبدی به ترتیب به جای؛ شجاع خلیل‌زاده، احمد نورالهی، کمال کامیابی نیا و وحید امیری وارد زمین شدند.

در دقیقه ۷۰ مهدی ترابی و محمد حسینی به ترتیب به جای امید عالیشاه و مهدی شیری برای پرسپولیس به زمین آمدند.

در دقیقه ۸۰ آریا برزگر به جای علی علیپور وارد زمین شد.

در دقیقه ۸۳ روی پاس آریا برزگر، مهدی عبدی یک موقعیت تک به تک را از دست داد.

در دقیقه ۸۷ سینا شعبان‌خانی و ارسلان آزادی به جای محمد نادری و محمد حسین کنعانی زادگان وارد زمین شدند.

در دقیقه ۸۸ مهدی عبدی با پاس خوب سعید حسین پور با گلر حریف تک به تک شد اما شوت او با اختلاف اندک از کنار دروازه گل گهر به بیرون رفت.

در وقت‌های اضافه بازی، پرسپولیس صاحب یک موقعیت خوب و خطرناک شد که طی آن، مهدی ترابی بعد از جا گذاشتن یک بازیکن حریف، با پاسی عمیقی، آریا برزگر را صاحب موقعیت کرد که او هم با دریبل مدافع حریف با گلر تک به تک و ضربه این بازیکن جوان از کنار دروازه حریف گذشت

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه