همراه ما باشید

مهلت ۶ روزه پرسپولیس / نیلسون: مذاکره نمی کنم؛ پولم را می‌خواهم / معاون حقوقی باشگاه: پرونده او هم مدیریت می شود

مهلت ۶ روزه پرسپولیس / نیلسون: مذاکره نمی کنم؛ پولم را می‌خواهم / معاون حقوقی باشگاه: پرونده او هم مدیریت می شود

پیروزی نیوز - مهلت ۶ روزه پرسپولیس / نیلسون: مذاکره نمی کنم؛ پولم را می‌خواهم / معاون حقوقی باشگاه: پرونده او هم مدیریت می شود

باشگاه پرسپولیس کمتر از یک هفته برای پرداخت مطالبات دروازه‌بان پیشین و برزیلی خود وقت دارد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، یکی از پرونده های بدهی خارجی باشگاه پرسپولیس مربوط به نیلسون کوریا دروازهبان برزیلی و پیشین این تیم است. نیلسون که سال هاست از پرسپولیس طلب دارد برای گرفتن مطالبات خود به فیفا شکایت کرده است. فیفا هم در این پرونده رای را به نفع نیلسون صادر کرده است. در همین خصوص باشگاه پرسپولیس تا ۱۷ جوئن (۲۸ خرداد) وقت دارد مطالبات نیلسون را پرداخت کند در غیر این صوتر با جرایمی مثل کسر امتیاز یا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات روبرو خواهد شد.

نیلسون: عاشق مردم ایران هستم

از سوی دیگر دروازه بان برزیلی و پیشین پرسپولیس تاکید کرد که بر سر گرفتن مطالباتش با این باشگاه هیچگونه مذاکره‌ای انجام نمی‌دهد. نیلسون کوریا تاکد کرد: من نمی دانم طلب از پرسپولیس به پول ایران چقدر می شود و فقط پولم را می خواهم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حاضر است با باشگاه پرسپولیس مذاکره ای داشته باشد یا خیر، گفت: با باشگاه پرسپولیس هیچ مذاکره ای نمی کنم و پولم را می‌خواهم. پرسپولیس اگر تا تاریخ ۱۷ ژوئن پول من را ندهد با کسر امتیاز روبرو می‌شود. این حکم فیفا است و به من ارتباطی ندارد.

دروازه بان پیشین پرسپولیس در خصوص اینکه آیا اتفاقات و بازی‌های این تیم را دنبال می‌کند، تاکید کرد: به طور قطع اخبار را دنبال می‌کنم. نه تنها اخبار مربوط به پرسپولیس را بلکه اخبار ایران را دنبال می‌کنم. من عاشق مردم ایران هستم و در زمانی که ایران بودم چیزی جز خوبی از مردم ایران ندیدم. آنها همیشه به من لطف داشتند. در مورد پرسپولیس هم می دانم این تیم ۳ قهرمانی پیاپی لیگ را جشن گرفت و در آستانه کسب چهارمین قهرمانی پیاپی است.

نیلسون عنوان کرد: در دوران کرونا بیشتر مباحث فوتبال را دنبال و مطالعه می‌کنم و هر چند وقت یکبار با مربیان جلسه می‌گذاریم و صحبت می‌کنیم.

توضیح باشگاه پرسپولیس در خصوص پرونده نیلسون
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره پرونده بدهی این باشگاه به دروازه‌بان پیشین و برزیلی این تیم توضیحاتی ارائه داد. مهدی خواجه وند درباره این که نیلسون اعلام کرده باشگاه پرسپولیس تا تاریخ ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد) باید مطالبات او را (حدود ۸۳ هزار دلار) پرداخت کند وگرنه از این باشگاه امتیاز کم می‌شود، اظهار داشت: نیلسون جزو بازیکنان خوب ما بود. نگاه مدیریت باشگاه این است که تمام پرونده های خارجی را مدیریت کنیم. سیاست ما این است تا قبل از اعلام نتیجه هر پرونده به نتایج مناسب برسیم.

وی ادامه داد: هواداران مان نگران کسر امتیاز نباشند. پرونده نیلسون مثل بقیه پرونده ها مدیریت می شود. ما سعی می‌کنیم تا قبل از تاریخ اعلام شده به نتیجه برسیم. معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: همچنین سعی می کنیم در پرونده های خارجی مصالحه کنیم اما اگر نشد در صورت لزوم به CAS اعتراض می‌کنیم تا به صورت موقت جلوی اجرای حکم را بگیریم. خوشبختانه نگاه آقای رسول پناه طوری است که در تمام پرونده‌های خارجی دنبال توافق هستیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه