همراه ما باشید

با وجود امضای انصاری‌فرد / هیات مدیره متمم قرارداد بیرانوند را قبول ندارد

با وجود امضای انصاری‌فرد / هیات مدیره متمم قرارداد بیرانوند را قبول ندارد

پیروزی نیوز - با وجود امضای انصاری‌فرد / هیات مدیره متمم قرارداد بیرانوند را قبول ندارد

مدیرعامل قبلی باشگاه پرسپولیس برای جلب رضایت دروازه‌بان ملی‌پوشش متممی به قراردادش اضافه کرده که حالا هیات مدیره باشگاه آن را قبول ندارد.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، ایسنا نوشت: پس از این‌که باشگاه آنتورپ بلژیک پیشنهادی برای جذب علیرضا بیرانوند و باشگاه پرسپولیس ارائه کرد و حاضر شد مبلغ ۷۰۰ هزار دلار رضایتنامه او را بپردازد. دروازه‌بان ملی‌پوش از باشگاه خواست که در قبال پول رضایتنامه تخفیفی قائل شود تا او هم بتواند دستمزد بهتری از باشگاه بلژیکی دریافت کند.

 

در آن مقطع زمانی مذاکرات بیرانوند و محمدحسن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل وقت باشگاه ادامه پیدا کرد تا این‌که در نهایت انصاری‌فرد موافقت کرد به جای دادن تخفیف روی ۷۰۰ هزار دلار متممی به قرارداد علیرضا بیرانوند اضافه کند طبق آن یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به پایه قرارداد دروازه‌بان سرخ‌ها اضافه شود.

 

پس از این موضوع قرارداد رسمی با سربرگ باشگاه تنظیم می‌شود و به امضای طرفین از جمله انصاری‌فرد می‌رسد.

 

حالا که قرار است بیرانوند باشگاه پرسپولیس را ترک کند موضوع مطالبات او مورد بررسی باشگاه قرار گرفته است. از این‌رو مهدی رسول‌پناه به عنوان سرپرست باشگاه صراحتا به بیرانوند اعلام کرده که متمم امضاء شده از سوی انصاری‌فرد (مدیرعامل قبلی باشگاه) را قبول ندارد و به همین خاطر پایه مبلغ قرارداد بیرانوند همان چیزی است که قبلا به امضاء رسیده بود، اما بیرانوند اصرار دارد این متمم باید در قراردادش لحاظ شود و مبلغ آن به او داده شود.

بر این اساس شنیده می‌شود رسول‌پناه به بیرانوند اعلام کرده متمم امضاء شده انصاری‌فرد برای وزیر ورزش و جوانان بفرستند تا پس از موافقت او به عنوان رئیس مجمع، این متمم در قرارداد لحاظ شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه