همراه ما باشید

زادمهر: شروع دوباره فوتبال، شور و نشاط را به جامعه تزریق می‌کند

زادمهر: شروع دوباره فوتبال، شور و نشاط را به جامعه تزریق می‌کند

پیروزی نیوز - زادمهر: شروع دوباره فوتبال، شور و نشاط را به جامعه تزریق می‌کند

قائم‌مقام پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس عملکرد خوبی در دیدارهای امسال داشته و فاصله ۱۰ امتیازی با تیم دوم جدول گویای این مساله است.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، محمدرضا زادمهر، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و سرپرست اسبق این تیم، درخصوص ویروس کرونا و تاثیرات آن در فوتبال به برنا گفت: کرونا ویروسی است که دنیا را به فکر وادار کرده و همه تلاش می‌کنند راه و چاره‌ای پیدا کنند تا از شر این بیماری و ویروس خلاص شوند. باید به قوانین فیفا و پروتکل‌های جهانی‌ احترام بگذاریم و امیدوارم شرایط به سمت بهبود برود.

 

او درباره شرایط پرسپولیس در ادامه مسابقات لیگ برتر عنوان کرد: پرسپولیس عملکرد خوبی در دیدارهای امسال داشته و فاصله ۱۰ امتیازی با تیم دوم جدول گویای این مساله است که قرمزها شانس اصلی قهرمانی هستند. هرچند شاگردان یحیی گل‌محمدی نباید حریفان را دست‌کم بگیرند و آنها اگر می‌خواهند در پایان فصل جام قهرمانی را بالای سر ببرند، نیازمند بهترین نمایش‌ها هستند تا به هدف خود و طرفداران میلیونی پرسپولیس برسند.

 

قائم مقام اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: برگزاری ادامه لیگ برتر تصمیم خوبی بود که از سوی مسئولان گرفته شد و فوتبال می‌تواند شور و نشاط را به جامعه تزریق کند و امیدوارم هستم اتفاقات خوبی رقم بخورد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه